Blog

Púdrový UV gél LONEL s fialovým odleskom 006 5ml


ID3954
Vašu objednávku odošleme hneď v pondelok Máme viac ako 50 kusov
Telovo púdrový farebný Uv gél s fialovou perleťou. Tvrdne v UV lampe 2 minúty. Používajte ho ako farebný gél, nie na modelovanie C-oblúku. Nanášajte ho... Celý popis
Naša cena 3.29 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Telovo púdrový farebný Uv gél s fialovou perleťou. Tvrdne v UV lampe 2 minúty. Používajte ho ako farebný gél, nie na modelovanie C-oblúku. Nanášajte ho v tenkých vrstvách. Každá vrstva musí vytvrdnúť v UV lampe. Po vytvrdnutí sa na povrchu vytvára lepkavý výpotok. Ten v prípade potreby odstránite čističom gélu.
farba hnedá
výška 2.5 cm
šírka 3 cm
dĺžka 3 cm
objem 5 ml
štítok Zľava

Farba UV gélu 

Gél naneste na nechty v dvoch vrstvách. Urobiť tak môžete použitím plochého štetca. Pred použitím ho premiešajte a dbajte na to aby vám nezatiekol ku kožtičke. V UV lampe nechajte vytvrdnúť 2 - 4 minúty.  Odstráňte lepkavosť pomocou čističa gélu.

farba

Ako postupovať

Je stredne pigmentovaný s jemnučkým fialovým prachom. Má jemnú púdrovú farbu s fialovým odleskom. Je stredne hustý, preto sa s ním pracuje ľahko. Púdrový gél je potrebné pred nanesením premiešať so štetcom, alebo pomocou kovového pera. Nanášame ho na necht v tenkých vrstvách. Vrstvy môžeme opakovať viac krát. UV gél nechávame vytvrdnúť v 36W UV lampe na 2 minúty. Vzniknutý výpotok neutierame. Ako poslednú vrstvu nanesieme finish.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2023