Blog

Pastelovo oranžový gél LONEL 097 5ml


ID2402
Vašu objednávku odošleme hneď v pondelok Máme viac ako 50 kusov
Farebný UV gél na zdobenie i maľovanie nechtov. Môžeme ho použiť na trvácne lakovanie, alebo na farebnú špičku pri francúzskej manikúre. Je stredne hustý... Celý popis
Naša cena 3.29 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Farebný UV gél na zdobenie i maľovanie nechtov. Môžeme ho použiť na trvácne lakovanie, alebo na farebnú špičku pri francúzskej manikúre. Je stredne hustý a veľmi dobre pigmentovaný. V UV lampe tvrdne za 2 minúty. Použiť môžeme aj Dual lampu, kde dĺžka polymerizácie bude len 30 až 60 sekúnd. Výpotok, ktorý vznikol na povrchu oranžového UV gélu, utrieme čističom gélu až úplne na záver.
farba oranžová
výška 2.5 cm
šírka 3 cm
dĺžka 3 cm
objem 5 ml
štítok Zľava

UV gél po nanesení 

Gél je jemnej oranžovej farby. Nanášajte ho v dvoch tenších vrstvách. Dbajte na to, aby nezatekal. Pred nanášaním ho premiešajte pomocou pomarančového drievka alebo štetca. Ako konečnú vrstvu použite vrchný UV gél. Dodá nechtom lesk. 

po naneseni

Robíme s pastelovo oranžovým gélom

Jemný a nenápadný, no nie nudný odtieň. Je viac pigmentovaný a dobre prekrýva podklad. Pred nanesením na necht je vhodné ho premiešať, aby sa pigment rovnomerne rozložil. Nanášame ho v dvoch tenkých vrstvách. Tento farebný gél tvrdne v UV lampe 2 minúty. Ak máme 1-žiarovkovú lampu, tak je potrebné nechať ho tvrdnúť 4-5 minút. Po vytvrdnutí neutierajme lepkavosť. Lepkavá vrstva vytvorí väzbu s ďalším naneseným gélom.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2024