Blog

Olivovo zelený UV gél LONEL 094 5ml


ID3551
Vašu objednávku odošleme hneď zajtra! Máme viac ako 50 kusov
Olivový zelený UV gél, ktorý v 36W UV lampe tvrdne za 2 minúty a Dual lampe za 30 až 60 sekúnd. Nanášajte ho na vopred vymodelovanú gélovú alebo akrylovú... Celý popis
Naša cena 3.29 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Olivový zelený UV gél, ktorý v 36W UV lampe tvrdne za 2 minúty a Dual lampe za 30 až 60 sekúnd. Nanášajte ho na vopred vymodelovanú gélovú alebo akrylovú modeláž. Pri tvrdnutí sa vytvára na povrchu lepkavý výpotok, ktorý odstránite čističom gélu a buničiny. No tento lepkavý film môžeme odstrániť až úplne na záver, nie počas práce. Hotové nechty prelakujte UV leskom alebo finishom.
farba zelená
výška 2.5 cm
šírka 3 cm
dĺžka 3 cm
objem 5 ml
štítok Zľava

Gél po vytvrdnutí

Gél pred nanášaním premiešajte. Urobiť tak môžete štetcom alebo pomarančovým drievkom. Nanášajte ho v dvoch tenkých vrstvách. Dbajte na to, aby nezatekal. Po vytvrdnutí je jemnej zelenej farby. Výpotok očistite čističom gélu.

gel po uschnuti

Ako postupovať

UV gél má dobrú kryciu schopnosť. Je lepšie ak gél nanesieme v dvoch tenších vrstvách. Tenká vrstva pod UV svetlom lepšie vytvrdne. Gél po vytvrdnutí ostane jemnej zelenej farby. Vytvrdnúť ho necháme v 36W UV lampe 2 minúty a však v 9W lampe 5 minút. Lepkavosť neutierame. Vytvorí sa tým väzba pre ďalšiu vrstvu, a tou je vrchný UV gélu. Pred použitím gél premiešame drievkom.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2024