Blog

  1. parafínový zábal (19)
  2. Marhuľová parafínová maska 400g

Marhuľová parafínová maska 400g


ID4169
Vašu objednávku odošleme hneď zajtra! Máme 14 kusov
Parafínová maska s regeneračnými účinkami. S včelím voskom a makadamovým olejom. Parafín vložte do parafínovej vaničky a nechajte ho nahrievať. Pri zohrievaní... Celý popis
Naša cena 6.99 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Popis produktu

Parafínová maska s regeneračnými účinkami. S včelím voskom a makadamovým olejom. Parafín vložte do parafínovej vaničky a nechajte ho nahrievať. Pri zohrievaní nechajte vaničku uzavretú vrchnákom. Ak už je parafín dostatočne roztopený naneste ho pomocou štetca na ruky a nechty. Ruku môžete tiež priamo ponoriť do vaničky s parafínom. Tento postup zopakujte 2 alebo 3 krát a vložte ruky do froté rukavíc na 20 minút. Po uplynutí času ruky vyberte a parafínovú masku, ktorá je stuhnutá, jednoducho stiahnite. Pokožka ostane jemná a hladká. Parafín je ideálny tiež na prekrvenie končatín. Môžete ho využiť aj v kozmetike ako parafínovú pleťovú masku. V tomto prípade nanášajte parafín na jednorázovú masku z gázy. Vynechajte miesta s citlivou pokožkou ako je okolie očí.
šírka 11 cm
dĺžka 14.5 cm
výška 6.5 cm
farba oranžová

Marhuľová parafínová maska má vďaka svojim účinkom veľké využitie v kozmetike a v lekárstve, v podobe liečebných zábalov. Čoraz viac je tento zábal využívaný v pohodlí domova. Za pomoci parafínovej vaničky sa parafín rozpustí a zohreje. Do takto pripraveného parafínu môžeme namočiť ruku alebo nohu, ktorú následne zakryjeme sáčkom a termo uterákom. Parafín je možné aplikovať aj štetcom na vopred vydenzifikované miesto. Naniesť ho môžeme na tvár, chrbát, kolená, šiju a podobne. Zábal sa necháva účinkovať približne 20 minút. Po uplynutí doby ho dôkladne odstránime z pokožky.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2023