Blog

Sada na parafínový zábal 200W


ID11813
Vašu objednávku odošleme hneď zajtra! Máme posledné 3 kúsky
Parafínový zábal priaznivo pôsobí na náš organizmus a na naše telo. Vďaka pridaným olejom vyživuje a zmäkčuje pokožku a vďaka teplu uvoľňuje stiahnuté... Celý popis
Bežná cena 65.90 €
Ušetríte 9% 6.00 €
Naša cena 59.90 €
Zľava platí do 15.04.2024
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Parafínový zábal priaznivo pôsobí na náš organizmus a na naše telo. Vďaka pridaným olejom vyživuje a zmäkčuje pokožku a vďaka teplu uvoľňuje stiahnuté a stihnuté svalstvo, taktiež zvyšuje krvný obeh a prehrieva kĺby. Parafínová vanička je určená na rozpustenie a ohrev parafínu. Vanička má dva stupne ohrevu. Silný s označením HI, ktorý slúži na počiatočné nahriatie a rozpustenie parafínu, a slabý s označením LO. Ten zabezpečí úplné roztopenia a zabráni tuhnutiu počas práce aj prehriatiu. Parafín sa pri nahrievaní začne roztápať po 20 - 30 min. Je nutné aby vanička bola počas ohrievania prikrytá priloženým vrchnákom. Je to preto aby teplo neunikalo a udržalo sa vo vaničke. Odporúčame nechať nahrievať prvých 30 min. na HI ohreve a následne prepnúť na LO ohrev na dotopenie. Doba roztopenia závisí od množstva použitého parafínu. 2 ks parafínu sa roztopia za cca 60 minút. Do vaničky pohodlne ponoríte ruku aj chodidlo. Vnútorný rozmer parafínovej vaničky je 26,5 x 19 cm. Prípadné preliačiny vo vnútornej časti vaničky nie sú závadou vaničky a neovplyvňujú jej funkčnosť. Mikroténové rukavice na fotografií nie sú súčasťou sady.
štítok Zľava

Obsah balenia

  • vanička na parafín
  • 2x pomarančový parafín 500ml
  • 2x parafín žltý melón 500ml
  • 2x broskyňový parafín 500ml
  • 1 pár termo návlekov na ruky
  • 10 drevených špachtlí na aplikáciu parafínu
  • 1x mriežka

 

Parafínový zábal najčastejšie aplikujeme na ruky a chodidlá. Pred samotným zákrokom si parafín pripravíme tak, že ho rozpustíme vo vaničke. Do prístroja je potrebné nechať rozpustiť minimálne 2 parafíny. Ak je parafín pripravený, môžeme začať so zábalom. Súčasťou vaničky je termostat, ktorý vaničku pri vysokej teplote vypne a pri poklese teploty zapne. Ruky alebo chodidlá pred ponorením vydenzifikujeme. Môžeme vykonať aj jemný peeling. Končatinu opakovane namočíme do rozpusteného parafínu. Po vybratí začne parafín na ruke alebo nohe tuhnúť. Ruku spolu s parafínom zabalíme do mikroténovej rukavice a následne prikryjeme uterákom alebo termo návlekom. Zábal necháme pôsobiť približne 20 min. Vyberieme ruku z návleku a parafín odstránime. Pokožka ostáva jemná, hladká a prekrvená. Zábal priaznivo pôsobí na kĺbový aparát, stuhnuté svalstvo, zvyšuje krvný obeh a cirkuláciu živín v pokožke.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2024