Návody a inšpirácie

Parafínová vanička 200W s olivovým voskom


ID11812
Vašu objednávku odošleme hneď v utorok Máme 6 kusov
Parafín priaznivo pôsobí na náš organizmus a vďaka pridaným olejom zmäkčuje a vyživuje pokožku. Vďaka svojmu teplu uvoľňuje stuhnuté a stiahnuté svalstvo,... Celý popis
Bežná cena 54.99 €
Ušetríte 11% 6.00 €
Naša cena 48.99 €
Zľava platí do 23.06.2024
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Parafín priaznivo pôsobí na náš organizmus a vďaka pridaným olejom zmäkčuje a vyživuje pokožku. Vďaka svojmu teplu uvoľňuje stuhnuté a stiahnuté svalstvo, a taktiež účinne prehrieva kĺby. Parafínová vanička je určená na ohrev parafínu. Vanička má dva stupne ohrevu, a to silný HI, ktorý je určený na prvotné nahriatie a roztopenie parafínu (necháme približne 30 min.) a slabý ohrev LO, na ktorý vaničku prepneme, aby sa nám vosk úplne roztopil. Po roztopení parafínu nechávame vaničku na LO ohreve aby nezačal parafín tuhnúť alebo aby sa neprehrieval. Počas celého procesu topenia je nutné aby bola vanička prikrytá priložených vrchnákom. Parafín sa pri nahrievaní začne roztápať po 20 - 30 minútach. Doba roztopenia závisí od množstva použitého parafínu. 2 ks parafínu sa roztopia za cca 60 minút. Vnútorný rozmer vaničky je 26,5 x 19 cm. Tento rozmer nám umožní pohodlné ponorenie ruky alebo aj chodidla. Prípadné preliačiny vo vnútornej časti vaničky niesu závadou vaničky a neovplyvňujú jej funkčnosť. Mikroténové rukavice na fotografií nie sú súčasťou sady.
štítok Zľava

Obsah balenia

  • vanička na parafín
  • 2x olivový parafín 500ml
  • 1 pár termo návlekov na ruky
  • 10 drevených špachtlí na aplikáciu parafínu
  • 1x mriežka

Parafínový zábal najčastejšie aplikujeme na ruky a chodidlá. Pred samotným zákrokom si parafín pripravíme tak, že ho rozpustíme vo vaničke. Do prístroja je potrebné nechať rozpustiť minimálne 2 parafíny. Ak je parafín pripravený, môžeme začať so zábalom. Súčasťou vaničky je termostat, ktorý vaničku pri vysokej teplote vypne a pri poklese teploty zapne. Ruky alebo chodidlá pred ponorením vydenzifikujeme. Môžeme vykonať aj jemný peeling. Končatinu opakovane namočíme do rozpusteného parafínu. Po vybratí začne parafín na ruke alebo nohe tuhnúť. Ruku spolu s parafínom zabalíme do mikroténovej rukavice a následne prikryjeme uterákom alebo termo návlekom. Zábal necháme pôsobiť približne 20 min. Vyberieme ruku z návleku a parafín odstránime. Pokožka ostáva jemná, hladká a prekrvená. Zábal priaznivo pôsobí na kĺbový aparát, stuhnuté svalstvo, zvyšuje krvný obeh a cirkuláciu živín v pokožke.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2024