Návody a inšpirácie

Spider gél červený 3 ml


ID8389
Vašu objednávku odošleme hneď v utorok Máme 22 kusov
Farebný spider gél v červenej farbe má gumovú konzistenciu, vďaka čomu je stvorený na zdobenie vašich nechtov tenučkými ornamentami a čiarami. Práca s... Celý popis
Bežná cena 5.49 €
Ušetríte 64% 3.50 €
Naša cena 1.99 €
Zľava platí do 24.06.2024
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Popis produktu

Farebný spider gél v červenej farbe má gumovú konzistenciu, vďaka čomu je stvorený na zdobenie vašich nechtov tenučkými ornamentami a čiarami. Práca s ním je rýchla a jednoduchá. Finálny je 3D efekt a rovné čiary splietané ako v pavučine. V UV lampe vytvrdne do 120 sekúnd, v LED lampe do 90 sekúnd. Nie je určený na celoplošné nanášanie.
objem 3 ml
farba červená
štítok Výpredaj

Zdobenie spider gélom

Na nechte sú jednoduchým pohybom štetca vytvorené čiarky v podobe pavučiny. Hrúbka závisí od množstva naneseného gélu. Vytvoríte ním hrubšie, aj dokonalé, jemné čiaročky.

 

Ako sa spider gél aplikuje

Spider gél slúži ako gél na zdobenie manikúry. Môžete ho aplikovať na gél lak, ale aj akryl. Pred samotným nanášaním sa gél nemusí premiešavať. Stačí použiť tenký štetec, alebo kovový aplikátor, namočte ho do gélu a ťahajte tenké čiary. Spôsob aplikácie si zvoľte podľa toho, čo vám lepšie vyhovuje. Po nanesení nechajte vytvrdnúť v lampe. Následne utrite lepkavý výpotok cleanerom. Celé zdobenie na záver prelakujte finish gélom s leskom.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2024