Návody a inšpirácie

Ružový ohrievač depilačných voskov 40W


ID3696
Vašu objednávku odošleme hneď v utorok Máme 47 kusov
Biely ohrievač s ružovým vrchnákom. Pri ohrievaní depilačného vosku je potrebné ohrievač uzavrieť priložených vrchnákom. Vložte depilačný vosk, zapojte... Celý popis
Bežná cena 19.90 €
Ušetríte 35% 7.00 €
Naša cena 12.90 €
Zľava platí do 25.06.2024
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Biely ohrievač s ružovým vrchnákom. Pri ohrievaní depilačného vosku je potrebné ohrievač uzavrieť priložených vrchnákom. Vložte depilačný vosk, zapojte ohrievač do elektrickej siete a nechajte nahrievať 30-60 minút. Čas ohrievania sa u jednotlivých druhov voskov líši. Roztopený vosk naneste na pokožku v smere rastu chĺpkov, priložte papier na depiláciu a strhnite. Depilované miesto ošetrite vhodným prípravkom.
farba ružová

Vosk s roll-on hlavicou vložíme do ohrievača a necháme zohriať. Pred depiláciou je dobré vyskúšať teplotu vosku, aby sme sa nepopálili. Nanesieme ho na pokožku v smere rastu chĺpkov. Následne pritlačíme depilačný papier. Papier strhávame rýchlym pohybom proti smeru rastu chĺpkov. Po depilácii aplikujeme na pokožku ukľudňujúce mlieko alebo harmančekový olejček. Takto hladká a zároveň jemná pokožka bez chĺpkov vydrží viac ako 3 týždne.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2024