Návody a inšpirácie

Profesionálny ohrievač vosku s dizajnom dreva 75W


ID7266
Vašu objednávku odošleme ešte dnes! Máme 8 kusov
Efektívny ohrievač pre ohrievanie všetkých typov depilačných voskov. Je vhodný na štandardné plechovky v objeme maximálne 500 ml. Hodí sa do profesionálnych... Celý popis
Naša cena 26.90 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Efektívny ohrievač pre ohrievanie všetkých typov depilačných voskov. Je vhodný na štandardné plechovky v objeme maximálne 500 ml. Hodí sa do profesionálnych salónov aj na domáce používanie. Ohrievač je strednej veľkosti. Dizajn pripomína imitáciu dreva. Vrchnú časť tvorí priesvitný oranžový poklop vyrobený z tvrdého plastu. Veko prakticky udržuje teplotu a chráni vosk pred nečistotami. Na prednej strane zariadenia sa nachádza termostat, pomocou ktorého si nastavujete intenzitu ohrevu. Slúži aj na zapnutie a vypnutie prístroja. Ak je ohrievač zapnutý rozsvieti sa kontrolka. Zariadenie obsahuje vyberateľnú plechovú nádobu s odnímateľnou kovovou rúčkou. Tá slúži na granulovaný depilačný vosk. Vosk ohrievajte 40 až 60 minút. Cukrový vosk 30 minút. Prístroj sa neodporúča zapínať ak v ňom nie je vosk. Pri ohrievaní vosku prikryte ohrievač vrchnákom.
štítok Novinka
výkon 75 Watt
farba žltá, hnedá
šírka 17.5 cm
dĺžka 17.5 cm
výška 12 cm

Ohrievač s dizajnom dreva

Ohrievač v drevenom prevedení so žltým vrchnákom. 

Nádoba na vosk

Do nádoby nasypte granulovaný vosk a nechajte zohriať.

Ohrievač na vosky s dizajnom dreva sa dokonale hodí do salónov, vďaka jeho možnosti ohrievania viac druhov voskov, ale aj na domáce použitie. Sieťový kábel je kompaktný so zariadením, stačí ho už len zapojiť do elektrickej siete a ohrievač zapnúť. Ovládanie je jednoduché. Na prednej strane sa nachádza potenciometer. Pootočením pontenciometra sa zariadenie zapne a kontrolka vpredu sa rozsvieti. Teplotu si nastavíte rovnako pootočením potenciometra. Zariadenie vypnete úplným otočením doľava a kontrolka sa zhasne. Počas ohrievania voskov prikryte ohrievač s prikrývkou.

Ohrievač na vosky v plechovke, alebo granulované, či filmové vosky. Do plechovej nádobky sa vkladá granulovaný, alebo filmový vosk. Otvorený vosk v plechovke s objemom 500 ml sa vkladá priamo do ohrievača, bez kovovej nádobky. Prikryte vrchnákom, zapojte do elektrickej siete a zapnite. Vosk sa ohrieva približne 40 minút. Pomocou potenciometra si nastavíte ľubovoľnú teplotu. Odporúčame na nahriatie vosku vyššiu teplotu a znížiť na udržiavanie teploty počas depilácie. Pomocou drevenej špachtličky naberiete vosk a nanesiete ho na požadované miesto. Vosk nanášajte v smere rastu chĺpkov. Na natreté miesto priložte depilačný papier a strhnite v protismere. Zvyšky vosku môžete pozbierať depilačným papierom alebo ich odstrániť olejom. Pokožku následne ošetrite podepilačnými prípravkami a nevystavujte slnečnému žiareniu.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2024