Blog

Čierny ohrievač na depilačný vosk 40W


ID4161
Vašu objednávku odošleme hneď zajtra! Máme posledných 39 kusov
Bielo čierny ohrievač 40W, pomocou ktorého ohrejete depilačný vosk s roll-on hlavicou. Do ohrievača vložte depilačný vosk a zapojte ho do elektrickej siete.... Celý popis
Bežná cena 12.90 €
Ušetríte 23% 2.91 €
Naša cena 9.99 €
Zľava platí do 09.12.2021
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Popis produktu

Bielo čierny ohrievač 40W, pomocou ktorého ohrejete depilačný vosk s roll-on hlavicou. Do ohrievača vložte depilačný vosk a zapojte ho do elektrickej siete. Počas ohrievania uzavrite ohrievač vrchnákom. Červená dióda v spodnej časti ohrievača značí, že je ohrievač zapnutý. Čas nahrievania je pri každom vosku odlišný. Je to 30 - 60 minút. Po nahriatí ohrievač odpojte z elektrickej siete, vosk naneste na pokožku v smere rastu chĺpkov, priložte papier na depiláciu a strhnite. Depilované miesto ošetrite olejom po depilácii.
farba čierna
šírka 7.5 cm
dĺžka 19.5 cm
výška 4.5 cm

Ohrievač depilačného vosku

Bielo čierny ohrievač, pomocou ktorého ohrejete depilačný vosk s roll-on hlavicou. Netreba zabúdať na to, že čas nahrievania je pri každom vosku odlišný. Je to 30 - 60 minút. 

Ohrievač depilačného vosku

 

Používanie depilačného ohrievača

Do ohrievača vložte depilačný vosk a zapojte ho do elektrickej siete. Červená dióda v spodnej časti ohrievača značí, že je ohrievač zapnutý.Po nahriatí ohrievač odpojte z elektrickej siete, vosk naneste na pokožku v smere rastu chĺpkov, priložte papier na depiláciu a strhnite. Depilované miesto ošetrite olejom po depilácii.

Používanie depilačného ohrievača

 

Uzáver depilačného ohrievača

Nevyhnutnou súčasťou ohrievača je aj vrchnák, pomocou ktorého uzatvárame ohrievač pri jeho zohrievaní. Pri každom ohrievaní je potrebné dbať na správne používanie ohrievača. 

Uzáver depilačného ohrievača

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2021