Návody a inšpirácie

Ideal bezpečnostný kĺbik na hračky 5 kusov rôzne veľkosti


ID26610
Plastové kĺbiky na hračky sú výborným pomocníkom. Balenie obsahuje 5 kusov kĺbikov, z toho každý kĺb sa skladná z troch častí. Časť s vrútom, podložku... Celý popis
Cena od 1.99 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Popis produktu

Plastové kĺbiky na hračky sú výborným pomocníkom. Balenie obsahuje 5 kusov kĺbikov, z toho každý kĺb sa skladná z troch častí. Časť s vrútom, podložku a poistku. V našej ponuke ich nájdete vo viacerých veľkostiach od 20mm - 35mm.

Bezpečnostné kĺbiky umožnia hračkám pohybovať či už rúčkami, nohami, hlavou alebo v prípade zvieratiek aj labkami či chvostíkom.

Môžete ich použiť na rôzne pletené, háčkované, šité, plyšové alebo akokoľvek vyrobené hračky a postavičky. Umožnia pripevniť končatiny k telu bez toho aby ste ich museli prišívať.

Predná časť kĺbika je okrúhla a na zadnej strane sa nachádza bezpečnnostný závit pre poistku. Pomocou závitu pripevníte končatinu k telu. Vrút jednoducho prepichnete cez končatinu, alebo je vhodné si pripraviť aj malú dierku, a následne aj cez časť tela, kde chete končatinu pripevniť. Z druhej strany, zvyčajte je to vnútro tela, je potrebné na závit nasunúť najskôr podložku až potom poistku a bezpečne zacvaknúť. 

TIP: Ak je poistka pri nasadzovaní príliš tvrdá, namočte ju na pár sekúnd do horúcej vody. Neodporúčame poistku používať viackrát, nakoľko môže stratiť svoju funkciu. 

 

 Copyright Noezon.sk © 2009 - 2024