Návody a inšpirácie

Ideal bezpečnostný kĺbik na hračky 10 kusov rôzne veľkosti


ID26619
Výborný pomocník pri výrobe hračiek - otočné plastové kĺbiky. Každé balenie obsahuje 10 kusov kĺbikov rôznej veľkosti. Kĺbik v každej veľkosti vždy obsahuje... Celý popis
Cena od 3.69 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Popis produktu

Výborný pomocník pri výrobe hračiek - otočné plastové kĺbiky. Každé balenie obsahuje 10 kusov kĺbikov rôznej veľkosti. Kĺbik v každej veľkosti vždy obsahuje hlavnú časť so závitom, podložku a poistku. Kĺbiky ponúka v rôznych veľkostiach od 20mm - 35mm.

Ideal bezpečnostné kĺby na hračky im umožnia bez problémov pohybovať končatinami. V prípade bábik rúčkami, nohami alebo hlavičkou. Naopak pri výrobe zvieratok bude možné pohybovať či už labkami, chvostíkom alebo aj hlavou. 

Kĺbiky sú vhodné na použitie pri plyšových, pletených ale aj háčkovaných amigurumi hračkách alebo pri akýchkoľvek handmade projektoch, kde je potrebné otáčať jednotlivými časťami. 

Všetky kĺbiky majú na zadnej strane hlavnej časti závit, na ktorý je potrebné nasunúť podložku a následne poistku. Prednú časť s vrutom jednoducho prepichnete cez končatinu, následnej aj cez telo. Z vnútornej strany nasuniete najprv podložku, a tak je potrebné poistku poriadne pritlačiť a zacvaknúť. Niekedy sa odporúča nechať v končatine aj v tele malú dierku, aby závit jednoduchšie prešiel cez pleteninu a nepoškodil ju. 

TIP: Ak je poistka pri nasadzovaní príliš tvrdá, namočte ju na pár sekúnd do horúcej vody. Neodporúčame poistku používať viackrát, nakoľko môže stratiť svoju funkciu. ID26614
3.79 €
ID26616
4.69 €
ID26618
5.69 €
Copyright Noezon.sk © 2009 - 2024