Návody a inšpirácie

Tmavo ružový svietiaci gél 04 5g


ID2293
Vašu objednávku odošleme hneď zajtra! Máme 18 kusov
Neon dark pink UV gél je stredne hustý a veľmi dobre pigmentovaný. Svieti pod UV svetlom, aké je na diskotékach. Na dennom svetle je gél neonový ružový.... Celý popis
Bežná cena 3.69 €
Ušetríte 46% 1.70 €
Naša cena 1.99 €
Zľava platí do 17.07.2024
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Neon dark pink UV gél je stredne hustý a veľmi dobre pigmentovaný. Svieti pod UV svetlom, aké je na diskotékach. Na dennom svetle je gél neonový ružový. Na nechty ho aplikujeme pomocou plochého štetca, ktorý je na to určený. Najlepšie je použiť kvalitný štetec s prírodným vlasom. Na vytvrdnutie ružového UV gélu môžeme použiť UV lampu alebo Dual lampu. Týmto farebným UV gélom nechty môžeme ozdobiť alebo celoplošne zafarbiť.
farba ružová
výška 2.5 cm
šírka 3 cm
dĺžka 3 cm
štítok Výpredaj

UV gél po uschnutí

Tento UV gél je zaujímavý tým, že svieti pod UV svetlom. Výrazná ružová farba je ideálna najmä na leto. Krásne rozžiari vaše nechty. Gél je stredne hustý. Pred použitím ho premiešajte a na nechty ho nanášajte plochým štetcom. Dbajte na to, aby nezatekal. Použite dve farebné vrstvy, ale každú z nich nechajte poriadne uschnúť v UV lampe. Konečnou vrstvou vrátite nechtom lesk. Pre vrátenie lesku použite vrchný gél. 

uv gel po uschnuti

Gél má krásnu pestro ružovú farbu. Je stredne hustý a veľmi dobre pigmentovaný. Gél svieti pod UV svetlom. Nanášame ho v tenkej vrstve na vopred vymodelované nechty. Vrstvy opakujeme podľa potreby, ideálne 2 krát. Do UV alebo DUAL lampy vkladáme ruku na vytvrdnutie lakovania. Medzi vrstvami vzniká po vytvrdnutí lepkavý film, ktorý nezotierame.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2024