Blog

Svetlý neonovo ružový UV gél LONEL 114 5ml


ID2960
Vašu objednávku odošleme hneď zajtra! Máme viac ako 50 kusov
Neon light pink UV gél. Je dobré ho nanášať v dvoch tenších vrstvách. Každú z vrstiev nechajte v UV lampe 2 minúty a v Dual lampe 30 až 60 sekúnd. Vhodným... Celý popis
Naša cena 3.29 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Neon light pink UV gél. Je dobré ho nanášať v dvoch tenších vrstvách. Každú z vrstiev nechajte v UV lampe 2 minúty a v Dual lampe 30 až 60 sekúnd. Vhodným podkladom je gélová alebo polygélová modeláž. Lepkavosť nechtov, výpotok, utrite čističom gélu v prípade nutnosti prebrúsenia povrchu.
farba ružová
dĺžka 3 cm
šírka 3 cm
výška 2.5 cm
objem 5 ml

Vytvrdnutý gél

Neónový gél vhodný najmä na leto. Môžete ho naniesť na celú plochu nechta. Nanášajte ho v dvoch tenkých vrstvách na vyodelované nechty a nechajte vytvrdnúť v UV lampe.  Pre vrátenie lesku použite vrchnú vrstvu UV gélu.

gél

Neonový ružový gél na natural podklade

Farebný gél je vhodné pred použitím premiešať. Pri miešaní siahneme až úplne na dno téglika, kde môže byť usadený pigment. Dávame pozor, aby sme do gélu zbytočne nevháňali vzduch a nevytvárali tak bublinky. Premiešaný gél rovnomerne nanášame plochým štetcom v dvoch tenkých vrstvách. Gél je dostatočne pigmentovaný, preto veľmi dobre kryje. Má intenzívnu, jasnú, ružovú farbu. V 36W lampe tvrdne 2 minúty, alebo v 9W lampe 4-5 minút. Lepkavosť neutierame, pretože nám poslúži ako väzba s ďalšou vrstvou.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2024