Návody a inšpirácie

Neonovo žltý UV gél LONEL 122 5ml


ID1041
Vašu objednávku odošleme hneď zajtra! Máme 36 kusov
Farebný UV gél krikľavo žltej farby. Gél je nutné nechať vytvrdnúť v UV lampe kde tvrdne 2 minúty alebo v Dual lampe kde je doba polymerizácie 30 až 60... Celý popis
Naša cena 3.29 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Farebný UV gél krikľavo žltej farby. Gél je nutné nechať vytvrdnúť v UV lampe kde tvrdne 2 minúty alebo v Dual lampe kde je doba polymerizácie 30 až 60 sekúnd. Neonový gél je vhodný na celoplošné lakovanie nechtov. Je to ideálna farba na leto. Nanášajte ho v 2-3 tenkých vrstvách.
farba žltá
dĺžka 3 cm
šírka 3 cm
výška 2.5 cm
objem 5 ml

Krytie UV gélu

Tento neónový UV gél má dobrú kryciu schopnosť ale po nanesení ostáva sklovitý. Farba ideálna na letné obdobie. Nanášajte ho plochým štetcom v dvoch tenších vrstvách. Po vytvrdnutí odstráňte lepkavý výpotok.

krytie

Ako vyzerá tento gél nanesený na mliečnom tipe

Tento odtieň UV gélu je vhodný najmä na leto. Je výraznej žltej farby a je stredne krycí. Zanecháva na nechtoch sklovitý efekt, čo znamená, že podklad je aj po nanesení gélu vidieť. Gél je pred nanášaním vhodné premiešať, aby nebol usadený. Na vymodelovaný necht nanášajte dve až tri tenšie vrstvy. Každú vrstvu UV gélu nechajte vytvrdnúť v 36W UV lampe 2 minúty, v 9W UV lampe cca 5 minút. Lepkavosť po vytvrdnutí neutierajte. Vytvorí sa tým väzba pre vrchnú vrstvu UV gélu.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2024