Návody a inšpirácie

Neonovo žlto zelený UV gél LONEL 004 5ml


ID1790
Vašu objednávku odošleme ešte dnes! Máme 32 kusov
Neonovo žltý UV gél na gélové aj polygélové nechty. V UV lampe tvrdne tento farebný UV gél 2 minúty a v Dual lampe 30 až 60 sekúnd. Môžete ho použiť na... Celý popis
Naša cena 3.29 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Neonovo žltý UV gél na gélové aj polygélové nechty. V UV lampe tvrdne tento farebný UV gél 2 minúty a v Dual lampe 30 až 60 sekúnd. Môžete ho použiť na maľovanie nechtov. Svieti pod UV svetlom. Gél nanášajte v dvoch alebo troch tenších vrstvách plochým štetcom s prírodným vlasom. Každú vrstvu nechajte zvlášť vytvrdnúť.
farba žltá, zelená
dĺžka 3 cm
šírka 3 cm
výška 2.5 cm
objem 5 ml

Mliečny tip a farba gélu

UV gél je nanesený na mliečny tip. Je výraznej žlto zelenej farby. Jemne neónový. Gél nanášajte na nechty v dvoch alebo troch tenkých vrstvách. Podľa potreby. Môžete ho naniesť na celú plochu nechta.

mliecny tip

Ako gél kryje

Gél ideálny pre letné obdobie. Je jemne neónový a na nechtoch zanechá sklovitý efekt. Ak sa chcete zbaviť sklovitého efektu, použite ako podklad kamuflážny UV gél. Tento UV gél nanášajte v dvoch až troch tenkých vrstvách. V 36W UV lampe vytvrdne za 2 minút ale v 9W lampe je potrebné nechty nechať 5 minút. UV gél pred nanášaním premiešajte pomocou pomarančového drievka, aby neostal usadený pigment. Pre vrátenie lesku použite vrchný gél.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2024