Blog

Neonovo zelený UV gél LONEL 5 ml

LONEL

ID997
LONEL
Vašu objednávku odošleme hneď zajtra! Máme posledných 8 kusov
Neonovo zelený UV gél môžete aplikovať na základný alebo stavebný UV gél. Gél je samovyrovnávací. Nanášajte tenkú vrstvu, aby gél mohol 100%-ne vytvrdnúť... Celý popis
Naša cena 3.29 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Neonovo zelený UV gél môžete aplikovať na základný alebo stavebný UV gél. Gél je samovyrovnávací. Nanášajte tenkú vrstvu, aby gél mohol 100%-ne vytvrdnúť pod UV aj Dual lampou. Gél môžete zmiešať s nami ponúkanými pigmentami, čím docielite nové farebné odtiene. Objem UV gélu je 5 ml.
farba zelená
dĺžka 3 cm
šírka 3 cm
výška 2.5 cm
objem 5 ml

Reálna farba UV gélu

Gél je na nechtoch neónovo zelenej farby. Je stredne hustý a má dobrú kryciu schopnosť. Farba je ideálna na letné obdobie. Gél naneste na celú plochu nechta v dvoch vrstvách alebo ho môžete využiť iba na zdobenie. Na záver nechty zafixujte vrchným UV gélom.

  

farba

Krycia schopnosť UV gélu

Neónový gél výraznej zelenej farby. Je dobre pigmentovaný, takže má dobrú kryciu schopnosť. Tento odtieň zelenej je ideálny na leto. Je potrebné ho pred nanášaním premiešať, aby neostal usadený. Použite na to pomarančové drievko. Premiešajte ho opatrne, aby v ňom nevznikali bublinky. Gél naneste na nechty v dvoch tenkých vrstvách a nechajte vytvrdnúť v UV lampe. V 36W lampe 2 minúty a však v 9W lampe nechty nechajte 4 - 5 minút. Pre lesk naneste záverečnú vrstvu, vrchný UV gél. Výpotom očistíte čističom gélu.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2021