Blog

Neonovo tmavo ružový UV gél LONEL 5 ml

LONEL

ID3142
LONEL
Vašu objednávku odošleme hneď v pondelok Máme viac ako 50 kusov
UV gél neon dark pink. Svieti pod UV svetlom. Aplikujte ho ako druhú vrstvu na podkladový alebo 1-fázový UV gél. Každú vrstvu gélu je nutné nechať v UV... Celý popis
Naša cena 3.29 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

UV gél neon dark pink. Svieti pod UV svetlom. Aplikujte ho ako druhú vrstvu na podkladový alebo 1-fázový UV gél. Každú vrstvu gélu je nutné nechať v UV lampe vytvrdnúť 2 minúty. Farebný UV gél bez problémov vytvrdne aj v Dual lampe a to už za 30 až 60 sekúnd. Lepkavosť môžete utrieť čističom gélu až úplne na záver, nie počas práce.
farba ružová
dĺžka 3 cm
šírka 3 cm
výška 2.5 cm
objem 5 ml

UV gél v dvoch vrstvách

Gél je nanesený na mliečnom tipe v dvoch vrstvách. Je výraznej ružovej farby, ktorá svieti pod UV svetlom. Vrstvy gélu nechajte vytvrdnúť v UV lampe a pre vrátenie lesku použite vrchný UV gél. Lepkavosť odstráňte čističom.

dve vrstvy gelu

Nanasenie UV gélu a jeho hustota

UV gél má krásnu žiarivú ružovú farbu, ideálnu na letné obdobie. Má dobrú kryciu schopnosť, preto nie je potrebné ho nanášať veľa. Pred nanesením na vopred pripravený nechty si UVgél poriadne premiešame. Aplikujeme ho v tenkej vrstve a necháme ho výtvrdnúť v 36W UV lampe 2 minúty. Ak máte 9W UV lampu, tak doba tvrdnutia sa predlžuje na 4-5 minúty. Nakoniec nanesieme záverečnú vrstvu ktorá navráti lesk.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2021