Návody a inšpirácie

Cyklámenovo neónový UV gél LONEL 131 5ml


ID4107
Vašu objednávku odošleme hneď zajtra! Máme 25 kusov
Jasný gél s veľmi dobrou krycou schopnosťou. Nanášajte ho v 2-3 tenkých vrstvách na gélové alebo polygélové nechty. Každú vrstvu nechajte vytvrdnúť v UV... Celý popis
Bežná cena 3.59 €
Ušetríte 19% 0.70 €
Naša cena 2.89 €
Zľava platí do 19.07.2024
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Jasný gél s veľmi dobrou krycou schopnosťou. Nanášajte ho v 2-3 tenkých vrstvách na gélové alebo polygélové nechty. Každú vrstvu nechajte vytvrdnúť v UV lampe 2 minúty, alebo v dual lampe 60 sekúnd. Po vytvrdnutí lepkavosť nie je nutné utierať, lebo tvorí väzbu s ďalšou vrstvou. V prípade, ak potrebujete povrch prebrúsiť, tak lepkavosť utrite čističom gélu.
farba ružová
dĺžka 3 cm
šírka 3 cm
výška 2.5 cm
objem 5 ml

Letná farba UV gélu

UV gél má výraznú ružovú farbu. Táto farba je ideálna na letné obdobie. Gél môžete naniesť na celú plochu nechtov. Nanášajte ho opatrne, aby nezatekal. Použite ho v dvoch tenkých vrstvách. Každú vrstvu nechajte uschnúť v UV lampe.  

letna farba gelu

Týmto pestrým gélom oživíme nechty zdobením alebo nanesením ho na celý necht. Má pestro ružovú farbu, magenta. Je stredne hustý a veľmi dobre pigmentovaný. Pomocou plochého štetca gél nanášame v tenkej vrstve. Tým, že má veľmi dobrú kryciu schopnosť, stačí ho naniesť v 1 až 2 vrstvách. Po nanesení vkladáme nechty do UV lampy na 2 až 4 minúty. Gél zanecháva po vytvrdnutí jemný, lepkavý povlak. Tento povlak odstraňujeme až na záver.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2024