Návody a inšpirácie

Žltý svietiaci UV gél neon yellow 06 5g


ID2292
Vašu objednávku odošleme hneď v pondelok Máme 30 kusov
Neonový žltý UV gél je stredne hustý a veľmi dobre pigmentovaný, svieti pod UV svetlom, aké je na diskotékach. Na dennom svetle je UV gél neonovo žltý.... Celý popis
Bežná cena 3.69 €
Ušetríte 46% 1.70 €
Naša cena 1.99 €
Zľava platí do 23.06.2024
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Neonový žltý UV gél je stredne hustý a veľmi dobre pigmentovaný, svieti pod UV svetlom, aké je na diskotékach. Na dennom svetle je UV gél neonovo žltý. V 36W UV lampe vytvrdne tento farebný za 2 minúty a v Dual lampe za 30 až 60 sekúnd. Pomocou plochého štetca ho aplikujeme na nechty minimálne v dvoch tenkých vrstvách. Je potrebné nechať vytvrdnúť každú vrstvu zvlášť.
farba žltá
dĺžka 3 cm
šírka 3 cm
výška 2.5 cm
štítok Výpredaj

Neónová farba gélu

Výrazný žltý UV gél. Táto farba je vhodná najmä na leto. Naneste ho na celú plochu nechtov alebo ho môžete využiť iba na zdobenie. Každú z vrstiev gélu nechajte uschnúť. Gél tvrdne v UV lampe. Ako záverečnú vrstvu použite číry UV gél. Ten dodá nechtom lesk. Tento žltý UV gél je stredne hustý a je zaujímavý tým, že svieti pod UV svetlom. 

neonova farba gelu

Tento gél je vhodný na letné obdobie ako spestrenie nechtíkov. Nanášať ho môžeme na necht počas modelovania, kde ho zalejeme stavebným gélom, alebo ho nanesieme už na vymodelované nechty. Na vytvrdnutie vkladáme ruky do 36W UV lampy na 2 minúty. Gél je stredne hustý, a dobre pigmentovaný.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2024