Blog

Tmavý oranžový neónový UV gél LONEL 116 5ml


ID4108
Vašu objednávku odošleme hneď v pondelok Máme 22 kusov
Oranžovo červený neónový gél s dobrou krycou schopnosťou. Výrazný letný odtieň. Nanášajte ho v 2-3 tenkých vrstvách, podľa potreby. Každú vrstvu nechajte... Celý popis
Bežná cena 3.59 €
Ušetríte 19% 0.70 €
Naša cena 2.89 €
Zľava platí do 27.03.2023
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Oranžovo červený neónový gél s dobrou krycou schopnosťou. Výrazný letný odtieň. Nanášajte ho v 2-3 tenkých vrstvách, podľa potreby. Každú vrstvu nechajte vytvrdnúť v UV lampe 2 minúty. Tento údaj platí pre 36W UV lampu. V 9W lampe tvrdne 4 až 5 minút, no v dual lampe vyschne už za 60 sekúnd. Po zaschnutí ostáva povrch lepkavý, pretože táto lepkavá vrstva vytvorí väzbu s ďalším naneseným gélom.
farba oranžová
dĺžka 3 cm
šírka 3 cm
výška 2.5 cm
objem 5 ml

Tmavá neónová farba

Farba gélu je výrazná neónová. Je vhodná najmä na leto. Krásne rozžiari vaše nechty. Gél môžete použiť na zdobenie alebo ho naniesť na celú plochu nechtov. Nechty si vymodelujte a použite dve tenké vrstvy farebného gélu. Dbajte na to, aby nezatekal. Zatečený gél odstráňte a až tak vložte ruky do UV lampy. Po vytvrdnutí použite konečnú vrstvu, číry UV gél. Ten vráti farbe lesk. Lepkavý výpotok po uchnutí odstránite čističom. 

tmavá neónová farba

Tento gél má jasnú neónovo oranžovú farbu. Vhodný na oživenie nechtov v letnom období. Vďaka sýtosti farby ho postačí naniesť 1 až 2 krát. Je ideálny aj na zdobenie. Aplikujte ho na hotové vymodelované nechty v tenkej vrstve. Potom ho vložte do 36W alebo 9W UV lampy na vytvrdnutie. Gél je po vyschnutí jemne lepkavý, ale lepkavosť neodstraňujte. Na koniec lakovania nechty zafixujete vrchným leskom.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2023