Návody a inšpirácie

Svietiaci zelený UV gél 20 5g


ID2981
Vašu objednávku odošleme ešte dnes! Máme viac ako 50 kusov
Farebný UV gél neon medium green je stredne hustý, svieti pod UV svetlom. V 36W UV lampe tvrdne 2 minúty, v 9W lampe 5 minút. Ak použijeme Dual lampu,... Celý popis
Bežná cena 3.69 €
Ušetríte 46% 1.70 €
Naša cena 1.99 €
Zľava platí do 23.07.2024
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Farebný UV gél neon medium green je stredne hustý, svieti pod UV svetlom. V 36W UV lampe tvrdne 2 minúty, v 9W lampe 5 minút. Ak použijeme Dual lampu, zelený UV gél vytvrdne už za 30 až 60 sekúnd. Počas tvrdnutia sa na povrchu nechta vytvára jemný lepkavý film, ktorý je možné odstrániť až na záver, za pomoci cleaneru a buničiny. Aplikujeme ho na vopred vymodelovanú modeláž aspoň v dvoch tenkých vrstvách.
farba zelená
výška 2.5 cm
šírka 3 cm
dĺžka 3 cm
štítok Výpredaj

Výrazná farba po nanesení

UV gél je zaujímavý tým, že svieti pod UV svetlom. Je výraznej zelenej farby, ideálny na leto. Krásne rozžiari nechty. Pred nanášaním ho premiešajte. Urobiť tak môžete pomarančovým drievkom. Na nechty ho nanášajte plochým štetcom v dvoch tenkých vrstvách. Použitím tenkého štetca môžete gél použiť iba na ozdobenie nechtov. Každú použitú vrstvu je potrebné nechať uschnúť v UV lampe. Na záver naneste vrchný UV gél. Dodá farbe lesk. Po poslednej vytvrdnutej vrstve môžete odstrániť výpotok. 

vyrazna farba po naneseni

Je výnimočný tým, že pod UV svetlom svieti. Gél je stredne hustý a dobre pigmentovaný. Vytvrdne v UV a v DUAL lampe za 30 až 120 sekúnd. Po vytvrdnutí je mierne sklovitý. Má jasnú, neonovo zelenú farbu. Gél aplikujeme počas modelovania nechtov alebo až na hotové umelé nechty. Pred použitím ho mierne premiešame pomocou kovového pera.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2024