Blog

Neónový zelený UV gél 07 5g


ID2290
Vašu objednávku odošleme hneď v pondelok Máme 6 kusov
UV gél base one neon green svietiaci pod UV svetlom, aké je aj na diskotékach. Pri dennom svetle je UV gél neonovo zelený. Má dobrú stredne hustú konzistenciu... Celý popis
Naša cena 3.69 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

UV gél base one neon green svietiaci pod UV svetlom, aké je aj na diskotékach. Pri dennom svetle je UV gél neonovo zelený. Má dobrú stredne hustú konzistenciu a dobrú kryciu schopnosť. Aplikujeme no minimálne v dvoch tenkých vrstvách plochým štetcom, najlepšie s prírodným vlasom. Každú nanesenú vrstvu musíme nechať zvlášť polymerizovať v lampe. Gél tvrdne v UV lampe 2 minúty a v Dual lampe 30 až 60 sekúnd.
farba zelená
dĺžka 3 cm
šírka 3 cm
výška 2.5 cm

Letná farba gélu

Tento neónový odtieň zelenej je ideálny na letné zdobenie nechtov. Nanášajte ho na celý povrch nechtov alebo ho využite iba na zdobenie. Gél je stredne hustý. Dbajte na to, aby pri práci nezatekal. Zatečený gél odstráňte ešte pred vytvrdnutím. Konečnou vrstvou pri gélových nechtoch je vrchný UV gél. Ten dodá farbe lesk. Naneste ho na nechty v tenkej vrstve a po vytvrdnutí cleanerom odstráňte výpotok.

letna farba gelu

Je to UV gél na zdobenie alebo celoplošné zafarbenie umelých nechtov. Má jasnú, neonovo žlto zelenú farbu. V UV lampe vytvrdne za 2 minúty, a v DUAL lampe za 30 až 60 sekúnd. Po vytvrdnutí je mierne sklovitý. Pomocou plochého štetca ho nanesieme na gélové alebo akrylové nechty. Nanesieme 2 až 3 tenké vrstvy. Na záver celé zafixujeme vrchným leskom.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2023