Blog

Neonovo žlto zelený UV gél LONEL 004 5ml


ID1790
Vašu objednávku odošleme hneď zajtra! Máme 32 kusov
Neonovo žltý UV gél na zdobenie gélových aj akrylových nechtov. V UV lampe tvrdne tento farebný UV gél 2 minúty a v Dual lampe 30 až 60 sekúnd. Môžete... Celý popis
Naša cena 3.29 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Neonovo žltý UV gél na zdobenie gélových aj akrylových nechtov. V UV lampe tvrdne tento farebný UV gél 2 minúty a v Dual lampe 30 až 60 sekúnd. Môžete ho použiť na zdobenie nechtov i na maľovanie nechtov. Svieti pod UV svetlom. Gél nanášajte v dvoch alebo troch tenších vrstvách plochým štetcom s prírodným vlasom. Každú vrstvu nechajte zvlášť vytvrdnúť.
farba žltá, zelená
dĺžka 3 cm
šírka 3 cm
výška 2.5 cm
objem 5 ml

Mliečny tip a farba gélu

UV gél je nanesený na mliečny tip. Je výraznej žlto zelenej farby. Jemne neónový. Gél nanášajte na nechty v dvoch alebo troch tenkých vrstvách. Podľa potreby. Môžete ho naniesť na celú plochu nechta alebo ho využiť iba na zdobenie.  

mliecny tip

Ako gél kryje

Gél ideálny pre letné obdobie. Je jemne neónový a na nechtoch zanechá sklovitý efekt. Ak sa chcete zbaviť sklovitého efektu, použite ako podklad kamuflážny UV gél. Tento UV gél nanášajte v dvoch až troch tenkých vrstvách. V 36W UV lampe vytvrdne za 2 minút ale v 9W lampe je potrebné nechty nechať 5 minút. UV gél pred nanášaním premiešajte pomocou pomarančového drievka, aby neostal usadený pigment. Pre vrátenie lesku použite vrchný gél.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2024