Blog

Neonovo oranžový UV gél LONEL 120 5ml


ID2887
Vašu objednávku odošleme hneď v pondelok Máme 44 kusov
Farebný UV gél so žiarivou oranžovou farbou. Používa sa ako druhá vrstva pri gélových nechtoch. Ako podklad použite 1-fázový gél, alebo podkladový gél.... Celý popis
Naša cena 3.29 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Farebný UV gél so žiarivou oranžovou farbou. Používa sa ako druhá vrstva pri gélových nechtoch. Ako podklad použite 1-fázový gél, alebo podkladový gél. Na vytvrdnutý neonovo oranžový gél naneste vrstvu číreho gélu, alebo 1-fázového a vytvarujte C-oblúk. Tvrdne v UV lampe 2 minúty. Vytvára výpotok.
farba oranžová
dĺžka 3 cm
šírka 3 cm
výška 2.5 cm
objem 5 ml

Výrazná farba gélu

Neónová farba je ideálna najmä na letné zdobenie nechtov. Gél naneste v dvoch tenkých vrstvách na celú plochu vymodelovaných nechtov.  Môžete ho tiež využiť iba na nejaké zdobenie. Jednotlivé vrstvy nechajte poriadne vytvrdnúť a po uschnutí použite vrchný UV gél.  Vďaka nemu sa budú nechty pekne lesknúť.  Výpotok odstráňte čističom.

vyrazna farba gelu

UV gél má pestrú oranžovú farbu. Je stredne hustý a dobre pigmentovaný. Gél po vytvrnutí v UV lampe je jemne sklovitý. Pre intenzitu farby ho aplikujeme viac krát. Nanášame ho na vymodelované gélové alebo akrylové nechty v tenkých vrstvách. Po každej vrstve vložíme nechty do UV lampy. Doba tvrdnutia v 9W UV lampe je 4 až 5 minút, ale v 36W UV lampe len 2 minúty. Keď máme nechty hotové, zafixujeme ich nadlakom podlakom.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2023