Blog

Neonovo oranžový UV gél LONEL 120 5ml


ID2887
Vašu objednávku odošleme ešte dnes! Máme 44 kusov
Farebný UV gél so žiarivou oranžovou farbou. Používa sa ako druhá vrstva pri gélových nechtoch. Ako podklad použite 1-fázový gél, alebo podkladový gél.... Celý popis
Naša cena 3.29 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Farebný UV gél so žiarivou oranžovou farbou. Používa sa ako druhá vrstva pri gélových nechtoch. Ako podklad použite 1-fázový gél, alebo podkladový gél. Na vytvrdnutý neonovo oranžový gél naneste vrstvu číreho gélu, alebo 1-fázového a vytvarujte C-oblúk. Tvrdne v UV lampe 2 minúty. Vytvára výpotok.
farba oranžová
dĺžka 3 cm
šírka 3 cm
výška 2.5 cm
objem 5 ml

Výrazná farba gélu

Neónová farba je ideálna najmä na letné zdobenie nechtov. Gél naneste v dvoch tenkých vrstvách na celú plochu vymodelovaných nechtov.  Môžete ho tiež využiť iba na nejaké zdobenie. Jednotlivé vrstvy nechajte poriadne vytvrdnúť a po uschnutí použite vrchný UV gél.  Vďaka nemu sa budú nechty pekne lesknúť.  Výpotok odstráňte čističom.

vyrazna farba gelu

UV gél má pestrú oranžovú farbu. Je stredne hustý a dobre pigmentovaný. Gél po vytvrnutí v UV lampe je jemne sklovitý. Pre intenzitu farby ho aplikujeme viac krát. Nanášame ho na vymodelované gélové alebo akrylové nechty v tenkých vrstvách. Po každej vrstve vložíme nechty do UV lampy. Doba tvrdnutia v 9W UV lampe je 4 až 5 minút, ale v 36W UV lampe len 2 minúty. Keď máme nechty hotové, zafixujeme ich nadlakom podlakom.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2024