Blog

Neonovo červený UV gél LONEL 118 5ml


ID3141
Vašu objednávku odošleme hneď zajtra! Máme 5 kusov
Neonový červený UV gél svieti pod UV svetlom. V UV lampe tvrdne 2 minúty. Nanášajte ho na vytvrdnutú vrstvu 1-fázového alebo podkladového gélu. Pri tvrdnutí... Celý popis
Naša cena 3.29 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Neonový červený UV gél svieti pod UV svetlom. V UV lampe tvrdne 2 minúty. Nanášajte ho na vytvrdnutú vrstvu 1-fázového alebo podkladového gélu. Pri tvrdnutí neónového gélu vzniká na jeho povrchu lepkavá vrstva. V prípade potreby prebrúsenia nechtov, je potrebné túto lepkavosť utrieť čističom gélu.
farba červená
dĺžka 3 cm
šírka 3 cm
výška 2.5 cm
objem 5 ml

UV gél na mliečnom tipe

Tento UV gél je sýtej červenej farby. Ideálny pre letné obdobie. Je stredne hustý a má dobrú kryciu schopnosť. Nanášajte ho tak, aby nezatekal ku kožtičke. Po vytvrdnutí odstráňte lepkavý výpotok.

syty gel

Skutočná farba tohto UV gélu

UV gél má neonovú farbu, ktorá rozžiari nechty. Ideálna v letnom období. UV gél je sklovitý ale dostatočné pigmentovaný. Pred použitím ho premiešajte pomocou štetca. Na vopred vymodelované nechty nanesieme UV gél v tenkej vrstve. Dbáme aby nezatiekol až na kožtičku. Následné ho dáme do UV lampy na 2-4 minúty. Pre intenzitu farby môžme vrstvy opakovať. Ako záverečnú vrstvu použijeme lesk na nechty.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2024