Návody a inšpirácie

Lososový UV gél 13 5g


ID2910
Vašu objednávku odošleme hneď zajtra! Máme viac ako 50 kusov
Gél z línie neon, odtieň medium coral. Svieti pod UV svetlom. Zaujímavý efekt dosiahnete ak takýmto gélom na nechty nakreslíte ornament, alebo iný vzor.... Celý popis
Bežná cena 3.69 €
Ušetríte 46% 1.70 €
Naša cena 1.99 €
Zľava platí do 30.05.2024
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Gél z línie neon, odtieň medium coral. Svieti pod UV svetlom. Zaujímavý efekt dosiahnete ak takýmto gélom na nechty nakreslíte ornament, alebo iný vzor. Takými nechtami na diskotéke určite zaujmete. Gél je stredne hustý, nanášajte ho ako druhú vrstvu. Vytvára výpotok. Po vytvrdnutí je vhodné použiť vrchný gél.
farba oranžová, ružová
dĺžka 3 cm
šírka 3 cm
výška 2.5 cm
štítok Výpredaj

Gél v dvoch vrstvách

Tento UV gél je zaujímavý tým, že svieti pod UV svetlom. Pred použitím ho premiešajte a na nechty ho nanášajte pomocou štetca. Použite aspoň dve vrstvy farebného gélu. Môžete ho naniesť na celú plochu nechtov alebo ho využiť iba na zdobenie. Každú jednu použitú vrstvu je potrebné nechať poriadne uschnúť v UV lampe. Po vytvrdnutí naneste konečnú vrstvu, vrchný UV gél. Ten dodá nechtom lesk. Výpotok odstránite čističom. 

gel v dvoch vrstvach

Ideálny farebný gél na letné obdobie. Má neonovo oranžovo ružovú farbu. Je stredne hustý a veľmi dobre pigmentovaný. Vhodný na zdobenie ale aj celoplošné zafarbenie nechtov. Gél sa na prírodné nechty nenanáša. Aplikuje sa len na vymodelované nechty gélom alebo akrylom. Tvrdne v UV aj DUAL lampe. Na záver je potrebné celé zafixovať vrchným leskom.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2024