Návody a inšpirácie

Fialový svietiaci UV gél neon violet 05 5g


ID2289
Vašu objednávku odošleme hneď v utorok Máme viac ako 50 kusov
Neonovo fialový UV gél, ktorý svieti pod UV svetlom. Je stredne hustý a dobré pigmentovaný. Plochým štetcom, najlepšie s prírodným vlasom, ho nanesieme... Celý popis
Bežná cena 3.69 €
Ušetríte 46% 1.70 €
Naša cena 1.99 €
Zľava platí do 24.06.2024
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Neonovo fialový UV gél, ktorý svieti pod UV svetlom. Je stredne hustý a dobré pigmentovaný. Plochým štetcom, najlepšie s prírodným vlasom, ho nanesieme na vopred vymodelované nechty v dvoch tenkých vrstvách. Každú vrstvu je potrebné nechať zvlášť polymerizovať. Na vytvrdnutie môžeme použiť UV aj Dual lampu. Dĺžka tvrdnutia záleží od danej lampy a hrubky nanesenej vrstvy.
farba fialová
výška 2.5 cm
šírka 3 cm
dĺžka 3 cm
štítok Výpredaj

Sýtosť farby

Gél je sýtej fialovej farby a je zaujímavý tým, že svieti pod UV svetlom. Je vhodný na maľovanie celých nechtov alebo na nejaké zdobenie. Nanášajte ho na upravené vymodelované nechty v dvoch tenkých vrstvách. Každú z nich nechajte poriadne uschnúť v UV lampe. Ako poslednú záverečnú vrstvu použite číry UV gél. Vďaka nemu vrátite nechtom lesk. Gél na nechty nanášajte plochým štetcom a pred použitím ho premiešajte. 

sytost farby

Gél má krásnu tmavo pastelovo fialovú farbu. Hodí sa na zdobenie, alebo celoplošné zafarbenie umelých nechtov. Pred použitím ho mierne premiešajte kovovým perom, alebo pomarančovým drievkom. Na necht ho aplikujte v tenkej vrstve 2 až 3 krát. Každú vrstvu nechajte vytvrdnúť v UV lampe, alebo DUAL lampe. Na záver nechty zafixujte vrchným leskom a na kožičku naneste výživný olejček.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2024