Blog

Cyklámenovo neónový UV gél LONEL 131 5ml


ID4107
Vašu objednávku odošleme hneď zajtra! Máme viac ako 50 kusov
Jasný gél s veľmi dobrou krycou schopnosťou. Nanášajte ho v tenkých vrstvách na podkladový gél. Každú vrstvu nechajte vytvrdnúť v UV lampe 2 minúty, alebo... Celý popis
Bežná cena 3.59 €
Ušetríte 19% 0.70 €
Naša cena 2.89 €
Zľava platí do 28.09.2023
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Jasný gél s veľmi dobrou krycou schopnosťou. Nanášajte ho v tenkých vrstvách na podkladový gél. Každú vrstvu nechajte vytvrdnúť v UV lampe 2 minúty, alebo v dual lampe 60 sekúnd. Po vytvrdnutí lepkavosť nie je nutné utierať, lebo tvorí väzbu s ďalšou vrstvou. V prípade, ak potrebujete povrch prebrúsiť, tak lepkavosť utrite čističom gélu.
farba ružová
dĺžka 3 cm
šírka 3 cm
výška 2.5 cm
objem 5 ml

Letná farba UV gélu

UV gél má výraznú ružovú farbu. Táto farba je ideálna na letné obdobie. Gél môžete naniesť na celú plochu nechtov alebo ho využiť iba na nejaké zdobenie. Nanášajte ho opatrne, aby nezatekal. Použite ho v dvoch tenkých vrstvách. Každú vrstvu nechajte uschnúť v UV lampe. Použite tiež vrstvu pre vrátenie lesku. Tou je číry UV gél. Do nevytvrdnutého gélu môžete naukladať kamienky alebo glitre a tak si nechty ozdobiť. 

letna farba gelu

Týmto pestrým gélom oživíme nechty zdobením alebo nanesením ho na celý necht. Má pestro ružovú farbu, magenta. Je stredne hustý a veľmi dobre pigmentovaný. Pomocou plochého štetca gél nanášame v tenkej vrstve. Tým, že má veľmi dobrú kryciu schopnosť, stačí ho naniesť v 1 až 2 vrstvách. Po nanesení vkladáme nechty do UV lampy na 2 až 4 minúty. Gél zanecháva po vytvrdnutí jemný, lepkavý povlak. Tento povlak odstraňujeme až na záver.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2023