Návody a inšpirácie

Krásne lesklé nechty s japonskou manikúrou

Prečítate za 2 minúty

Pevné a lesklé nechty bez použitia laku? S japonskou manikúrou premeníme toto želanie na skutočnosť. Necháme zažiariť prirodzenosť a vrátime vás k základom starostlivosti o nechtovú platničku.
ID24911
Japonská manikúra LONEL
Máme viac ako 50 kusov
29.99 €
ID2517
2.59 €
ID25090
1.99 €

Najkrajšie nechty sú tie zdravé

Komplexná starostlivosť o prírodné nechty ukrytá v praktickej sade. Japonská manikúra prináša do sveta manikúry šetrné riešenie pre lámavé, tenké, oslabené aj citlivé nechty. Nosné produkty tejto kúry sú nabité zložkami, ktoré sa postarajú o hydratáciu, vyživenie, regeneráciu a posilnenie nechtovej platničky. Takisto udržiavajú kvalitu zdravých nechtov.

Japonská manikúra taktiež poslúži ako dobrá ochrana a prevencia pred vonkajšími vplyvmi. Bonusom je krásny lesk, ktorý vydrží aj dva týždne.

Čo obsahuje japonská manikúra

  • leštiacu pasta a leštiaci púder
  • leštičku na pastu a púder
  • špachtľu na nanášanie produktov a zatlačenie nechtovej kožičky
  • náhradnú jelenicovú hubku na leštenie nechtov alebo odstránenie zvyškov produktu
  • penové pilníky na prebrúsenie povrchu nechtov
  • tenšie pilníky na úpravu tvaru nechtov

Postup

1. Najprv si upravíme nechty - tenkým pilníkom ich opilníkujeme do želaného tvaru, zatlačíme nechtovú kožičku špachtľou.

2. Penovým pilníkom veľmi jemne narušíme povrch nechta. Tento krok zabezpečí to, aby sa nanesené produkty lepšie vtierali do nechtovej platničky.

3. Na pripravený necht špachtličkou nanesieme leštiacu pastu (označená číslom 1). Vezmeme leštičku určenú na leštiacu pastu a pomocou nej postupne votrieme produkt do nechtov.

4. V ďalšom kroku nanesieme leštiaci púder (označený číslom 2), ktorý vyleštíme leštičkou.

5. Celú kúru môžeme ukončiť nanesením výživného olejčeka na pokožku v okolí nechtov a masážou rúk.

Náš tip 1: Pri veľmi tenkých a oslabených nechtoch vynecháme prebrúsenie nechtovej platničky, aplikujeme rovno leštiacu pastu.

Náš tip 2: Dôležitá je pravidelnosť. Zlepšovanie kvality nechtov je dlhodobejší proces, neprichádza zo dňa na deň. Vybudujte si návyk, ktorý vás privedie k želanému výsledku.

Noezon inšpiruje

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2024