Návody a inšpirácie

Návody a inšpirácie

Plážové doplnky, ktoré nesmú chýbať na vašej dovolenke

Kapacity dovolenkových zájazdov sa míňajú rýchlym tempom a my sa opäť pripravujeme na slnkom a teplom zaliate dni. Ak je váš letný smer už celkom jasný, nezabudnite si pred cestou zbaliť všetko potrebné. Spísali sme pre vás inšpiratívny zoznam, dovolenka sa môže začať!

Čítaj viac

Ozdobné macrame uzly

Úplne jednoduché, ale aj také, ktoré popletú rozum. Z uzlov, ktoré sa dajú využiť pri macrame tvorení, by sa dala napísať encyklopédia. Na začiatok však nemusíte poznať všetky. Prinášame vám stručný prehľad ozdobných.

Čítaj viac

Základné macrame uzly

Macrame technika nie je vo svete tvorby žiadnou novinkou. Tradičné uzlíkovanie si získalo ruky tvorcov v rôznych vekových kategóriách. Túžite si vytvoriť vlastný originálny výrobok? Prebuďte v sebe tvorivosť a spoznajte základné uzly.

Čítaj viac

Macrame podšálka

Chystáte netradičnú oslavu alebo chcete oživiť domáce stolovanie? Uzlíková technika macrame ponúka možnosti na inšpiratívne dekorácie, ktoré smelo zhotovia aj handmade začiatočníci. Macrame podšálka a krúžok na obrúsok čakajú na vašu tvorivú chvíľu.

Čítaj viac

Háčkovaná hračka pre deti

Potešte tých najmenších originálnym darčekom. Háčkovaná hračka rozžiari detskú tvár a prebudí dospelácku tvorivosť. Hor sa na túto roztomilú výzvu!

Čítaj viac

Macrame stolovanie v interiéri aj na terase

Z interiéru rovno na letné terasy. Záhradné stolovanie môže mať originálnu a ekologickú podobu. Keď sa spojí macrame technika a šikovné ruky, vzniká svieži aranžmán na rôzne udalosti. Téma pre júnové Teleráno bola jasná!

Čítaj viac

Ako sa používa polygél na nechty?

Polygél predstavuje inováciu v nechtovom dizajne. Spája tie najlepšie vlastnosti akrylu a gélu, vďaka čomu je ideálnym produktom aj pre začínajúce nechtárky. Spoznajte výhody polygélovej modeláže a vytvorte si trvácnu manikúru.

Čítaj viac

Tvorivé macrame s deťmi

Dekorácia, ktorá rozveselí každú detskú izbu. Spoznajte čaro uzlíkovania spolu so svojimi deťmi a vytvorte si závesné macrame na stenu. Ďalšie vysielanie Telerána bolo farebné, hravé a veselé.

Čítaj viac

Rozčesatelné špagáty pre váš nový projekt

Husté strapce, ktoré dávajú macrame tvorbe dokonalý výsledok. Ak vás zlákala uzlíková technika, na vašej tvorivej poličke by nemali chýbať rozčesatelné špagáty. Ako sa v nich vyznať a čím ich doplniť? Prezradíme v dnešnom článku.

Čítaj viac

Svetový deň pletenia na verejnosti

Dokončia rozpracovaný projekt, vymenia skúsenosti a prispejú k dobrej veci. Druhá júnová sobota má v kalendároch tvorcov špeciálne miesto. Svetový deň pletenia na verejnosti je globálnou výzvou, ktorá prepája generácie.

Čítaj viac

Ako odstrániť gél lak z nechtov

Nechty nalakované gél lakom sú veľmi žiadaným a častým spôsobom úpravy. Aplikácia ako aj odstránenie gél laku sú pomerne jednoduché, so správnym postupom to zvládnete aj doma. Patríte k ženám, ktoré majú gél lak nechty, ale neviete, ako ich odstrániť? Ukážeme vám, ako na to - rýchlo a šetrne.

Čítaj viac

Krúžok na obrúsky

Spestrite svoje macrame stolovanie ozdobným detailom. Krúžok na obrúsky dotvorí aranžmán na každú špeciálnu príležitosť. Pustite sa do toho spolu s nami.

Čítaj viac
Copyright Noezon.sk © 2009 - 2024