Návody a inšpirácie

Návody a inšpirácie

Vyšívaný line art obraz

Line art umenie v spojení s vyšívaním. Na prvý pohľad dva odlišné svety ponúkajú inšpiratívny spôsob ako si vytvoriť modernú dekoráciu do príbytku. Jedinečný obraz v čistých líniách môže zdobiť aj vašu stenu.

Čítaj viac

Háčkované papučky s protišmykovou podrážkou Ideal

Dnešnú inšpiráciu venujeme tým najmenším. Háčkované papučky s protišmykovou podrážkou sú nielen estetickým, ale aj praktickým doplnkom. Vyčarujte si háčikom svoj vlastný originál.

Čítaj viac

Moderné vyšívanie dutou ihlou

Jednoduchá, efektná a dostupná pre každého. Dutá ihla mení pohľad na tradičné vyšívanie. Táto technika si našla priaznivcov naprieč všetkými vekovými kategóriami. Ako si vytvoriť 3D dekorácie a prečo na výbere materiálu naozaj záleží?

Čítaj viac

Certifikované detské priadze

Výber priadzí na detské projekty nie je len o estetike. Vlákna, ktoré budú zdobiť úplety pre deti, by mali spĺňať vysoké požiadavky na kvalitu a zdravotnú nezávadnosť. Ktoré certifikované priadze sú vhodné na tvorbu pre drobcov a prečo by mali patriť k produktovej kategórii s číslom 1?

Čítaj viac

Handmade kabelka na ples

Plesová sezóna otvára priestor pre všetky kreatívne duše. Ak chcete zažiariť a vytvoriť si jedinečný doplnok, vyskúšajte tvorenie s kanavou. Táto nenápadná plastová šablóna v spojení s vyšívaním dokáže divy. Vyskúšali sme aj v Teleráne!

Čítaj viac

Plesové nechty v pohodlí domova

V plesovom móde od hlavy po päty! Dnes zameriame všetku pozornosť na plesové nechty. Vytvorte si spolu s nami sviatočnú manikúru s efektným výsledkom.

Čítaj viac

Plesová kanava kabelka

Za dizajnérskymi kúskami nemusíte vždy chodiť ďaleko. Niekedy postačí ihla, trblietavý špagát, kanava a tvorivý domáci kútik. Odštartujte nový mesiac ďalšou kreatívnou výzvou. Táto originálna kabelka je našou plesovou voľbou číslo jedna.

Čítaj viac

Macrame náhrdelník na ples

Spoločenská udalosť si žiada špeciálny prístup nielen pri výbere oblečenia, ale aj doplnkov. Vytvorte si originálny macrame náhrdelník a zažiarte ako plesová kráľovná.

Čítaj viac

Trendy manikúra s aurora práškom

Ovládli sociálne siete a v rebríčku populárnej manikúry sa dostali na popredné miesta. Nechty, ktoré pripomínajú polevu z donutu, si dokážete vytvoriť aj vy. Postačí gél, aurora prášok a UV/LED lampa.

Čítaj viac

Háčkovaná ľadvinka

Parťáčka na potulky mestom či dovolenkové dobrodružstvá. Háčkovaná ľadvinka osvieži vašu zbierku doplnkov. S týmto návodom si jedinečný kúsok môžete vytvoriť aj vy.

Čítaj viac

Háčkovaná crossbody kabelka

Zbožňujeme ich v rôznych prevedeniach a nikdy ich nemáme dosť. Ako si vytvoriť vlastný originál? Háčkovaná kabelka v crossbody prevedení rozžiari každý šatník.

Čítaj viac

Háčkovaný batoh

Praktický, štýlový a pripravený na každodenné nosenie. Háčkovaný batoh odnesie všetky vaše cennosti, v prípade potreby ho viete šikovne premeniť na kabelku. Uháčkujte si originálny doplnok spolu s nami.

Čítaj viac
Copyright Noezon.sk © 2009 - 2024