Návody a inšpirácie

Návody a inšpirácie

Háčkované vajíčka na Veľkú noc

Ako bude vyzerať váš veľkonočný košík? Ten náš naplnia háčkované vajíčka s kvetinovými vzormi. Spojili sme dve obľúbené handmade techniky a prinášame roztomilý výsledok. Odštartujte tvorivosť spolu s nami.

Čítaj viac

Jarné nechty v mramorovom dizajne

Jar sa hlási o slovo a spolu s ňou aj nové dizajny v manikúre. Dnes vám ukážeme, ako si vyčarovať mramorové nechty v sviežom farebnom prevedení. V hlavnej úlohe sú nepravidelné tvary a vaša tvorivosť.

Čítaj viac

Veľkonočné ozdoby z filcu

Obľúbený dekoratívny materiál prináša inšpiráciu na Veľkú noc. Skrášlite si jarný interiér a vytvorte si s nami veľkonočné ozdoby z filcu.

Čítaj viac

Háčkované odličovacie tampóny

Originálne, ľúbivé na pohľad a vyrobené s ohľadom na životné prostredie. Háčkované odličovacie tampóny sú skvelou náhradou za jednorazovú klasiku. Prečo by nemali chýbať na vašej kúpeľňovej poličke a ako si ich vyrobiť?

Čítaj viac

Farba roka 2024 v ručnej tvorbe

Nežná a príťažlivá zároveň. Farba roka 2024 chce spájať a vytvárať komunity. Jemný broskyňový odtieň s originálnym názvom Peach Fuzz inšpiruje náš farebný výber aj vo svete vĺn a priadzí. Ako túto farbu zaradiť do ručnej tvorby a prečo by nemala chýbať na vašich ihliciach či háčiku?

Čítaj viac

Detské papučky háčikom

Háčkované papučky pre neposedných drobcov? Noezon vie, ako na to! Začiatok februára v Teleráne bol plný roztomilých dizajnov a certifikovaných materiálov.

Čítaj viac

Tvoríme háčkované papučky pre deti

Roztomilé, funkčné a hlavne - handmade. Háčkované papučky pre deti spestria váš kreatívny plán na ďalší mesiac. Pripravte si priadzu, háčik a protišmykové podrážky. Začíname!

Čítaj viac

Ako na srdiečkový vzor z Alize Puffy

Tvorba s Alize Puffy vlnou je síce jednoduchá, no rozhodne nie jednotvárna. Ak ste sa zoznámili so základmi, je na čase prejsť na zložitejšie výzvy. V dnešnom blogu sa pozrieme na to, ako si vytvoriť srdiečkový vzor.

Čítaj viac

Vyšívame s transfer fóliou

Originálna výšivka, ktorá ozdobí vaše tričko, čelenku či čiapku. Ako si oživiť šatník, aj keď ste handmade začiatočník? Ďalšiu Teleráno výzvu sme zvládli pomocou transfer fólie. Odštartujte tvorivosť spolu s nami!

Čítaj viac

Noezon otvára program pre materské školy z celého Slovenska

Noezon spúšťa unikátny program, do ktorého sa môžu zapojiť materské a základné školy po celom Slovensku. Staňte sa jednou z nich!

Čítaj viac

Veľkonočný zajac z korálok

Jednoduchá veľkonočná dekorácia, ktorú si môžete zhotoviť spolu s deťmi. Vytvorte si zajačika v netradičnom prevedení. Postačia korálky, priadza a kúsok fantázie!

Čítaj viac

Ako správne používať vymeniteľné kruhové ihlice

Flexibilné, skladné a pripravené na ďalšiu tvorivú výzvu. Čaká vás pletenie svetra, ponožiek či rukavíc? Vymeniteľné kruhové ihlice zjednodušia cestu k želanému výsledku. Prečo sú pletárskou voľbou číslo jeden a ako s nimi pracovať?

Čítaj viac
Copyright Noezon.sk © 2009 - 2024