Návody a inšpirácie

Textilné popisovače pre deti KREUL Junior 12ks


ID28163
Vašu objednávku odošleme hneď zajtra! Máme 11 kusov
Textilné popisovače pre deti v balení s 12 farebnými odtieňmi sú určené pre deti od 6 rokov. Dajú sa nimi dekorovať svetlé látky z bavlny, ľanu, batistu... Celý popis
Bežná cena 21.99 €
Ušetríte 30% 6.60 €
Naša cena 15.39 €
Zľava platí do 31.07.2024
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Popis produktu

Textilné popisovače pre deti v balení s 12 farebnými odtieňmi sú určené pre deti od 6 rokov. Dajú sa nimi dekorovať svetlé látky z bavlny, ľanu, batistu a zmesových látok s maximálne 20% podielom syntetických vlákien. Po zafixovaní žehlením pri teplote na bavlnu alebo po vysušení v kuchynskej rúre pri 160°C počas 8 minút sa farba stáva vodeodolnou - takto zdobené textílie môžete prať pri maximálnej teplote 60 stupňov. Balenie obsahuje žltú, oranžovú, červenú, ružovú, fialovú, modrú, tmavo modrú, svetlo zelenú, zelenú, hnedú, sivú a čiernu farbu. Vyrobené v Nemecku.
šírka 15 cm
dĺžka 24.5 cm
výška 2 cm
farba žltá, oranžová, červená, ružová, fialová, modrá, zelená, hnedá, sivá, čierna
  • Textilné popisovače na svetlé látky
  • Na vodnej báze, svetlostále
  • Dermatologicky testované
  • Bez pretrepávania a pumpovania
  • S veľkým pevným hrotom, šírka ťahu cca. 2-4 mm
  • Na dekorovanie svetlých textílií z bavlny, batistu, ľanu a zmesových látok s max. 20% podielom syntetického vlákna
  • Funguje to takto: pred lakovaním vyperte textílie bez aviváže. Na ochranu pred presiaknutím farby na ďalšie vrstvy textilu umiestnite medzi vrstvy látky papier na pečenie. Nanesenú farbu sušte na vzduchu aspoň 3 dni. Môžete zvoliť aj rýchlejší spôsob fixácie - po 6 hodinách schnutia prikryte natretú látku papierom na pečenie a zafixujte žehličkou na programe na bavlnu počas 5 minút alebo látku dajte na 8 minút do rúry na 150 °C. Takto zafixované textílie možno prať naruby do 60 °C.
Copyright Noezon.sk © 2009 - 2024