Návody a inšpirácie

Set popisovačov na porcelán a hrnčeka KREUL Junior


ID28166
Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 07/2024. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Popis produktu

Súprava 4 popisovačov na porcelán a šálky Junior - Color your cup - zaručí zábavu pre všetky deti staršie ako 6 rokov. Fixky na porcelán so stredne hrubým hrotom pomôžu vykúzliť z bielej šálky farebné dielo. Okrem porcelánových šálok môžete tieto popisovače použiť aj na sklo a keramiku. Po nakreslení motívu jednoducho šálku nechajte 4 hodiny schnúť na vzduchu, potom vložte do nepredhriatej rúry a sušte pri 160°C počas 90 minút. Šálku nechajte vychladnúť v rúre. Po takomto vysušení je šálka vhodná aj do umývačky riadu. Ak sa však malému tvorcovi obrázok nevydaril, farby pred vysušením zmyjete vodou. Farby boli dermatologicky testované a majú vegánske zloženie. Vyrobené v Nemecku.
výška 11 cm
šírka 15 cm
dĺžka 9 cm
farba čierna, modrá, zelená, žltá
  • Kompletná súprava s pohárom a 4 fixkami na porcelán KREUL vo farbách žltá, svetlomodrá, svetlo zelená a čierna.
  • Neblednúca farba na vodnej báze.
  • Zloženie farby bolo dermatologicky testované a je vegánske.
  • Nie je potrebné pretrepávať alebo pumpovať fixku.
  • Ako na to: Nekreslite na miesta, ktoré sú v kontakte s jedlom alebo nápojmi. Pokiaľ farba nebola vysušená, môžete ju odstrániť vodou. Nechajte 4 hodiny schnúť na vzduchu, vložte pohár do studenej kuchynskej rúry a sušte farby pri 160 °C 90 min. Pohár necháme vychladnúť v rúre. Dizajn je potom vhodný do umývačky riadu.
  • Plast použitý v popisovačoch pozostáva zo 60 % z recyklovaného plastu, kartónový obal súpravy pozostáva z 94 % z recyklovaného materiálu.
  • Farba sa vyrába spravodlivým a bezpečným spôsobom v Nemecku.
Copyright Noezon.sk © 2009 - 2024