Návody a inšpirácie

Ideal macrame šablóna obrys obláčik 25 x 15cm


ID26039
Vašu objednávku odošleme ešte dnes! Máme 10 kusov
Kreatívna pomôcka v tvare obláčika je ideálna pre dozdobenie uzlíkovou macrame technikou. Obrys obláčika slúži na uviazanie špagátov a šnúr alebo tiež... Celý popis
Naša cena 2.49 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Popis produktu

Kreatívna pomôcka v tvare obláčika je ideálna pre dozdobenie uzlíkovou macrame technikou. Obrys obláčika slúži na uviazanie špagátov a šnúr alebo tiež pompónov. Deti môžu dotvoriť bohatú pestrofarebnú dúhu pomocou rozčesatelných špagátov alebo pletených šnúr. Vhodné sú macrame špagáty Natana, Bobbiny, Retwisst alebo Mila. Drevená šablóna je vyrobená z preglejky s hrúbkou 3mm. Celkový rozmer je 25 x 15cm. Šírka obrysu je 1cm. Drevo je neopracované, jeho povrch môžete maľovať alebo inak dozdobiť. Táto drevená macrame šablóna je vhodná ako závesná detská dekorácia.
šírka 25 cm
dĺžka 15 cm
zloženie drevo

Upozornenie

V dôsledku vyrezávania produktov laserom sa môže vyskytnúť na produkte jemne opálené miesto, čo nepredstavuje závadu a nie je dôvodom na reklamáciu. Zhnednuté opálené miesta sa dajú jednoducho odstrániť brúsnym papierom alebo ďalšou povrchovou úpravou ako napríklad maľovaním, dekupážou alebo dodatočným vypaľovaním vlastných motívov.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2024