Návody a inšpirácie

Ideal macrame šablóna obláčik 25 x 15cm


ID26038
Vašu objednávku odošleme ešte dnes! Máme 32 kusov
Kreatívna pomôcka v tvare obláčika je ideálna pre dozdobenie uzlíkovou macrame technikou. V dolnej časti obláčika je výrez, ktorý slúži na uviazanie špagátov... Celý popis
Naša cena 2.89 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Popis produktu

Kreatívna pomôcka v tvare obláčika je ideálna pre dozdobenie uzlíkovou macrame technikou. V dolnej časti obláčika je výrez, ktorý slúži na uviazanie špagátov a šnúr alebo tiež pompónov. Deti môžu dotvoriť bohatú pestrofarebnú dúhu pomocou rozčesatelných špagátov alebo pletených šnúr. Vhodné sú macrame špagáty Natana, Bobbiny, Retwisst alebo Mila. Drevená šablóna je vyrobená z preglejky s hrúbkou 3mm. Celkový rozmer je 25 x 15cm. Drevo je neopracované, jeho povrch môžete maľovať alebo inak dozdobiť. Táto drevená macrame šablóna je vhodná ako závesná detská dekorácia.
šírka 25 cm
dĺžka 15 cm
zloženie drevo

Upozornenie

V dôsledku vyrezávania produktov laserom sa môže vyskytnúť na produkte jemne opálené miesto, čo nepredstavuje závadu a nie je dôvodom na reklamáciu. Zhnednuté opálené miesta sa dajú jednoducho odstrániť brúsnym papierom alebo ďalšou povrchovou úpravou ako napríklad maľovaním, dekupážou alebo dodatočným vypaľovaním vlastných motívov.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2024