Návody a inšpirácie

Ideal macrame dúha s obláčikmi 40 x 22,5cm


ID26042
Vašu objednávku odošleme ešte dnes! Máme 27 kusov
Macrame šablóna s motívom dúhy a obláčikov má celkový rozmer 40 x 22,5cm. Ideálna aj pre malých či veľkých tvorivcov, ktorý si ľahko vyrobia závesnú pestrofarebnú... Celý popis
Naša cena 4.29 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Popis produktu

Macrame šablóna s motívom dúhy a obláčikov má celkový rozmer 40 x 22,5cm. Ideálna aj pre malých či veľkých tvorivcov, ktorý si ľahko vyrobia závesnú pestrofarebnú macrame dekoráciu. Šablóna je vyrobená z preglejky s hrúbkou 3mm. V strednej časti je malý výrez slúžiaci na zavesenie. Jednotlivé výrezy je možné omotávať špagátmi. Obrysy obláčikov v dolnej časti slúžia na vytvorenie špagátovej dúhy a tiež umiestnenie pompónov. Vhodné sú macrame rozčesatelné alebo pletené špagáty Natana, Bobbiny, Retwisst alebo Mila. Drevo je neopracované, jeho povrch môžete maľovať alebo inak dozdobiť. Táto drevená macrame šablóna je vhodná ako závesná detská dekorácia.
šírka 40 cm
dĺžka 22.5 cm
zloženie drevo

Upozornenie

V dôsledku vyrezávania produktov laserom sa môže vyskytnúť na produkte jemne opálené miesto, čo nepredstavuje závadu a nie je dôvodom na reklamáciu. Zhnednuté opálené miesta sa dajú jednoducho odstrániť brúsnym papierom alebo ďalšou povrchovou úpravou ako napríklad maľovaním, dekupážou alebo dodatočným vypaľovaním vlastných motívov.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2024