Blog

Ideal macrame dúha 25 x 18cm


ID26041
Vašu objednávku odošleme hneď zajtra! Máme 45 kusov
Macrame šablóna s motívom dúhy má celkový rozmer 25 x 18cm. Je vyrobená z preglejky s hrúbkou 3mm. V strednej časti je malý výrez v tvare srdiečka. Jednotlivé... Celý popis
Naša cena 3.49 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Popis produktu

Macrame šablóna s motívom dúhy má celkový rozmer 25 x 18cm. Je vyrobená z preglejky s hrúbkou 3mm. V strednej časti je malý výrez v tvare srdiečka. Jednotlivé výrezy je možné omotávať špagátmi. Výrezy v dolnej časti slúžia na vytvorenie špagátovej dúhy a tiež umiestnenie pompónov. Vhodné sú macrame rozčesatelné alebo pletené špagáty Natana, Bobbiny, Retwisst alebo Mila. Drevo je neopracované, jeho povrch môžete maľovať alebo inak dozdobiť. Táto drevená macrame šablóna je vhodná ako závesná detská dekorácia.
šírka 25 cm
dĺžka 18 cm
zloženie drevo

Upozornenie

V dôsledku vyrezávania produktov laserom sa môže vyskytnúť na produkte jemne opálené miesto, čo nepredstavuje závadu a nie je dôvodom na reklamáciu. Zhnednuté opálené miesta sa dajú jednoducho odstrániť brúsnym papierom alebo ďalšou povrchovou úpravou ako napríklad maľovaním, dekupážou alebo dodatočným vypaľovaním vlastných motívov.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2023