Blog

Ideal Unicorn macrame šablóna 30 x 23cm


ID26036
Vašu objednávku odošleme hneď zajtra! Máme 36 kusov
Kreatívna pomôcka skvele poslúži aj malým tvorivcom. Drevená šablóna s motívom rozprávkového jednorožca je ideálna pre tvorenie uzlíkovou macrame technikou.... Celý popis
Naša cena 3.99 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Popis produktu

Kreatívna pomôcka skvele poslúži aj malým tvorivcom. Drevená šablóna s motívom rozprávkového jednorožca je ideálna pre tvorenie uzlíkovou macrame technikou. Deti môžu dotvoriť bohatú pestrofarebnú hrivu jednorožca pomocou rozčesatelných špagátov alebo pletených šnúr. Vhodné sú macrame špagáty Natana, Bobbiny, Retwisst alebo Mila. Drevená šablóna je vyrobená z preglejky s hrúbkou 3mm. Celkový rozmer je 30 x 23cm. Drevo je neopracované, jeho povrch môžete maľovať alebo inak dozdobiť. Táto drevená macrame šablóna je vhodná ako závesná detská dekorácia.
šírka 30 cm
dĺžka 23 cm
zloženie drevo

Upozornenie

V dôsledku vyrezávania produktov laserom sa môže vyskytnúť na produkte jemne opálené miesto, čo nepredstavuje závadu a nie je dôvodom na reklamáciu. Zhnednuté opálené miesta sa dajú jednoducho odstrániť brúsnym papierom alebo ďalšou povrchovou úpravou ako napríklad maľovaním, dekupážou alebo dodatočným vypaľovaním vlastných motívov.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2024