Návody a inšpirácie

Ideal Unicorn macrame šablóna 20 x 20cm


ID26037
Vašu objednávku odošleme ešte dnes! Máme 39 kusov
Drevená šablóna s motívom rozprávkového jednorožca je ideálna pre tvorenie uzlíkovou macrame technikou. Šablóna predstavuje obrys hlavy jednorožca s rozmerom... Celý popis
Naša cena 2.49 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Popis produktu

Drevená šablóna s motívom rozprávkového jednorožca je ideálna pre tvorenie uzlíkovou macrame technikou. Šablóna predstavuje obrys hlavy jednorožca s rozmerom 20 x 20cm, hrúbka obrysu je 1cm. Kreatívna pomôcka poslúži veľkým aj malým tvorivcom. Deti môžu dotvoriť bohatú pestrofarebnú hrivu jednorožca pomocou rozčesatelných špagátov alebo pletených šnúr. Vhodné sú macrame špagáty Natana, Bobbiny, Retwisst alebo Mila. Drevená šablóna je vyrobená z preglejky s hrúbkou 3mm. Drevo je neopracované, jeho povrch môžete maľovať alebo inak dozdobiť. Táto drevená macrame šablóna je vhodná ako závesná detská dekorácia.
šírka 20 cm
dĺžka 20 cm
zloženie drevo

Upozornenie

V dôsledku vyrezávania produktov laserom sa môže vyskytnúť na produkte jemne opálené miesto, čo nepredstavuje závadu a nie je dôvodom na reklamáciu. Zhnednuté opálené miesta sa dajú jednoducho odstrániť brúsnym papierom alebo ďalšou povrchovou úpravou ako napríklad maľovaním, dekupážou alebo dodatočným vypaľovaním vlastných motívov.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2024