Návody a inšpirácie

Ideal podložka na Macrame 19 x 26,5cm


ID26222
Táto jedinečná a inovatívna Macrame board je pomôckou pri výrobe rôznych projektov. Je vyrobená z EVA peny, ktorá jej dodáva extrémnu pružnosť. Celý popis
Cena od 9.99 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Popis produktu

Táto jedinečná a inovatívna Macrame board je pomôckou pri výrobe rôznych projektov. Je vyrobená z EVA peny, ktorá jej dodáva extrémnu pružnosť.

EVA pena
Pena je extrémne pružná, vysoko odolná proti zmene farby a jej povrch je hladký.  

V ponuke sú podložky v piatich jemných farbách.  Macrame board má obdĺžnikový tvar s rozmerom 19 x 26,5cm. Hrúbka podložky je 1,5cm. Po celom obvode má zárezy s dĺžkou 13mm, ktoré slúžia na zachytenie priadze, špagátu, či akejkoľvek inej šnúrky a zabezpečia aby sa povrázok nehýbal a ostal na svojom mieste. Má hladký povrch, ktorý zabezpečí aby sa pri práci oň nič zachytilo. 

Táto podložka má viacero využití. Je ideálna a uľahčuje prácu nie len pri výrobe macrame doplnkov, ale aj pri výrobe doplnkov pomocou uzlikovania, náramkov priateľstva a ďalších kreatívnych výrobkov.

Na povrchu podložky je vyznačená mriežka v palcoch, ktorá pomôže pri vytváraní projektov s presnými rozmermi. Mriežka má rozmer 15 x 22,5cm a rozmer každého štvorčeka je 1,25cm. Vzdialenosť medzi jednotlivými zárezmi je takisto 1,25cm.  

Výhodou revolučnej macrame board pomôcky je, že sa aj po vpichu špendlíka, ktorý slúži na prichytenie, vráti do pôvodného stavu. V podložke tak nezostanú výrazné dierky po vpichu a povrch nie je viditeľne poškodený.

Je ľahká a priestranná, vďaka čomu si túto pomôcku môžete zobrať so sebou kamkoľvek pôjdete. Balenie obsahuje jeden kus.ID26223
9.99 €
ID26200
9.99 €
Copyright Noezon.sk © 2009 - 2024