Návody a inšpirácie

High light LED gél bianco 15g


ID4446
Vašu objednávku odošleme ešte dnes! Máme 14 kusov
Extra biely LED gél určený do LED lampy, v ktorej vytvrdne za 30-60 sekúnd. Doba tvrdnutia závisí od LED lampy. Farbou je tento gél ideálny na bielu špičku... Celý popis
Bežná cena 12.99 €
Ušetríte 49% 6.40 €
Naša cena 6.59 €
Zľava platí do 30.05.2024
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Extra biely LED gél určený do LED lampy, v ktorej vytvrdne za 30-60 sekúnd. Doba tvrdnutia závisí od LED lampy. Farbou je tento gél ideálny na bielu špičku pri francúzskej manikúre. Hustotou sa radí k stredne hustým a veľmi dobre sa s ním pracuje. Nanášajte ho na necht v tenších vrstvách. Po vytvrdnutí neutierajte lepkavý povrch, pretože táto vrstva veľmi dobre poslúži ako väzba s ďalšími vrstvami gélov. Aj keď ide o LED gél, tak vytvrdne aj v UV lampe za 2 minúty.
farba biela
šírka 5.5 cm
výška 4 cm
dĺžka 5.5 cm
štítok Výpredaj

UV gél na zdobenie

Biely stredne hustý UV gél môžete využiť na rôzne zdobenia. Je vhodný na modelovanie bielej špičky pri francúzskej manikúre. Nanášajte ho pomocou plochého štetca tak, aby nezatekal ku kožičke. Zatečený gél odstráňte pomarančovým drievkom. Jednotlivé vrstvy nechajte vytvrdnúť v lampe. V LED lampe 30-60 sekúnd a v 36W UV lampe vytvrdne za 2 minúty. 

uv gel na zdobenie

Biely LED je silne pigmentovaný, a preto má dobrú kryciu schopnosť. Gél je stredne hustej konzistencie, preto sa s ním pracuje rýchlo a jednoducho. Vhodný na bielu špičku a mnoho iných zdobení. Je možné ho nechať vytvrdnúť v UV lampe, v LED alebo DUAL lampe. Doba vytvrdnutia gélu je v každej lampe odlišná.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2024