Návody a inšpirácie

Cover High light LED gél 4g


ID4447
Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 06/2019. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Popis produktu

Kvalitný telový LED gél na prekrytie a farebné zjednotenie nechtového lôžka. Tvrdne v LED lampe 30 až 60 sekúnd. Čas tvrdnutia závisí od hrúbky nanesenej vrstvy aj od sily LED lampy. Po vytvrdnutí ostáva povrch lepkavý, no lepkavosť neutierame, pretože tvorí väzbu s ďalšími vrstvami. Jeho veľkou výhodou je rýchle tvrdnutie v LED lampe, alebo v dual lampe. Šetríte tak čas aj peniaze. Vytvrdne aj v UV lampe za 2 minúty.
farba ružová, hnedá
výška 2.5 cm
šírka 3 cm
dĺžka 3 cm
štítok Výpredaj

Gél po vytvrdnutí

Kamuflážny UV gél je vhodný na zakrytie nedokonalosti alebo predĺženie nechtového lôžka. Je stredne hustý a práca s ním je jednoduchá. Nanášajte ho plochým štetcom opatrne, aby nezatekal. Ak zatečie, odstráňte ho a až tak vložte ruky do lampy. Tento LED gél tvrdne v LED lampe 30-60 sekúnd a v UV lampe 2 minúty. 

gel po vytvrdnuti

Kamuflážny LED gél na modelovanie a spevnenie prírodných nechtov. Jeho výhodou je rýchle vytvrdnutie v LED alebo DUAL lampe a to len za 30 až 60 sekúnd. Je stredne hustý a dobre pigmentovaný. Na necht ho aplikujeme štetcom alebo kovovým perom. Pri modelovaní dbáme, aby LED gél nezatiekol až na kožtičku. Tento LED gél tvrdne aj v UV lampe no tu je čas rovnaký ako pri klasických UV géloch, 2 minúty.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2024