Blog

Minerálna parafínová maska na ruky 150g


ID6831
Vašu objednávku odošleme hneď v pondelok Máme posledné 3 kúsky
Táto výživná maska je určená na suchú, citlivú pokožku s príznakmi starnutia, ktorá viditeľne potrebuje výživu. Podporuje rekonštrukciu hydrolipidickej... Celý popis
Bežná cena 17.99 €
Ušetríte 22% 4.00 €
Naša cena 13.99 €
Zľava platí do 01.10.2023
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Táto výživná maska je určená na suchú, citlivú pokožku s príznakmi starnutia, ktorá viditeľne potrebuje výživu. Podporuje rekonštrukciu hydrolipidickej časti pokožky. Obsahuje bambucké maslo, koenzým Q10, karnitín, lanolín, Vitamíny A a E a komplex minerálov. Maska chráni pokožku pred nadmerným vysušením. Zmäkčuje, tonizuje, hydratuje, regeneruje a vyživuje pokožku rúk. Zabraňuje popraskaniu kože. Odstraňuje pocit drsnosti, sťahovania a svrbenia rúk. Produkt je vhodný aj na masáž dlaní. Môže kryštalizovať, čo nemá vplyv na jeho kvalitu.
štítok Novinka
výška 6.8 cm
šírka 9.1 cm
dĺžka 9.1 cm

Použitie:

Najprv sa odporúča urobiť peeling rúk, a tak naniesť parafínovú masku vo vrstve, ktorá prekryje pokožku. Naniesť ju tak aby celé dlane boli prekryté maskou. Takto vložte ruky do mikorténových rukavíc a následne do froté rukavíc, alebo do uteráka. Nechať pôsobiť 20 minút. Zvyšky masky utrite suchými hygienickými vreckovkami alebo servítkami.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2023