Kniha Háčkovaný svet hračiek - Zvieratká z lesa
Kniha s návodmi na háčkované hračky Zvieratká z lesa od autorky Moniky Fialovej v tlačenej verzii. Celý popis
Kniha s návodmi na háčkované hračky Zvieratká z lesa od autorky Moniky Fialovej v tlačenej verzii.
Háčkovaný svet hračiek - Zvieratká z lesa
Kniha Háčkovaný svet hračiek - Zvieratká z lesa je ideálnou voľbou pre všetkých, ktorí milujú háčkované hračky a kreatívne projekty. Objavíte v nej originálne návody na háčkované hračky a roztomilé háčkované zvieratká v štýle amigurumi, ktoré potešia deti aj dospelých. Vďaka podrobným návodom a množstvu fotografií sa ľahko naučíte vytvárať vlastné amigurumi hračky krok za krokom. Táto kniha je skvelou inšpiráciou na tvorbu jedinečných darčekov alebo dekorácií.
V knihe nájdete:
- 12 podrobných návodov na háčkovanie lesných zvieratiek: medvedíka Tea, líšku Maiu, veveričku Lenu, myšku Miru, sovu Alicu, ježka Rudyho, jeleňa Alexa, vlka Artura, jazveca Bruna, medveďa Maxa, netopiera Samka a hada Félixa.
- Na 120 stranách vás čaká viac než 500 obrázkov!
- V knihe nájdete postupy, vďaka ktorým sa naučíte modelovať tváričky, vyšívať oči, noštek a mihalnice, spájať jednotlivé diely, háčkovať krátke stĺpiky, krížiky alebo „véčka“ a mnoho ďalšieho.
- Nechýbajú ani užitočné tipy a skúsenosti, ktoré autorka nazbierala počas rokov háčkovania hračiek.
- Pri každom projekte nájdete aj prehľad použitých materiálov, ktoré autorka odporúča na výrobu zvieratiek.
- Text v slovenčine.