Blog

Žltý UV gél royal yellow 5g

SILCARE

ID1848
SILCARE
Vašu objednávku odošleme hneď zajtra! Máme posledných 8 kusov
Sýty žltý gél na zdobenie nechtov od Silcare. Dobre kryje a v UV lampe tvrdne 2 minúty. Vhodný na jednofarebné lakovanie i maľovanie nechtov. Po vytvrdnutí... Celý popis
Naša cena 4.29 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Sýty žltý gél na zdobenie nechtov od Silcare. Dobre kryje a v UV lampe tvrdne 2 minúty. Vhodný na jednofarebné lakovanie i maľovanie nechtov. Po vytvrdnutí ostáva povrch lepkavý. Táto lepkavosť vytvorí väzbu s ďalším naneseným gélom.
farba žltá
výška 2.5 cm
šírka 3 cm
dĺžka 3 cm

Gél po vytvrdnutí

Žltá farba gélu je ideálna na letné zdobenie nechtov. Gél nanesieme na vymodelované nechty v tenkej vrstve a necháme uschnúť v UV lampe. Ak chceme, aby bola farba gélu výraznejšia, nanesieme ešte jednu vrstvu.  Lepkavosť po vytvrdnutí neutierame, ale použijeme vrchnú vrstvu. Tou je vrchný gél, vďaka ktorému vrátime nechtom lesk. 

gel po vytvrdnuti

UV gél má peknú žltú farbu. Aplikovať ho môžeme na gélové a akrylové nechty v tenkých vrstvách. Po nanesení ho vkladáme do 36W UV lampy na 2 minúty, alebo do 9W UV lampy na 5 minút na vytvrdnutie. Gél je stredne hustý a dobre pigmentovaný. Po vytvrdnutí ostáva mierne lepkavý. Túto lepkavosť počas zdobenie nezotierame. Na záver celé nechty zafixujeme vrchným leskom.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2022