Blog

Žltý UV gél LONEL 5 ml

LONEL

ID1791
LONEL
Vašu objednávku odošleme hneď v pondelok Máme posledných 29 kusov
Farebný UV gél na nechty. Má dobrú kryciu schopnosť a stredne hustú konzistenciu. Gél je vhodný na zdobenie i na maľovanie nechtov. Aplikujeme ho pomocou... Celý popis
Naša cena 3.29 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Farebný UV gél na nechty. Má dobrú kryciu schopnosť a stredne hustú konzistenciu. Gél je vhodný na zdobenie i na maľovanie nechtov. Aplikujeme ho pomocou plochého štetca najlepšie s prírodným vlasom. Tvrdne v UV lampe 2 minúty. Pri tvrdnutí vzniká na povrchu lepkavý výpotok, ktorý môžeme odstrániť čističom gélu až úplne na záver, nie počas modelovania.
farba žltá
výška 2.5 cm
šírka 3 cm
dĺžka 3 cm
objem 5 ml

Farba gélu

Gél zanecháva na nechtoch sklovitý efekt. Znamená to, že podklad nechta je vždy viditeľný. Gél je peknej žltej farby. Ideálny na leto. Nanášajte ho v dvoch tenkých vrstvách a každú vrstvu nechajte vytvrdnúť. UV gél používajte spolu s podkladovou a vrchnou vrstvou. 

farba uv gélu

Skutočná farba gélu v tenkých v rstvách

UV gél môže byť usadený, preto ho pred nanášaním opatrne premiešajte. Tento odtieň žltej má stredne kryciu schopnosť a na nechtoch ostáva sklovitý. Nanáša sa na vymodelované nechty v dvoch až troch tenších vrstvách. Jednotlivé vrstvy UV gélu je potrebné nechať vytvrdnuť v UV lampe. V 36W lampe uschne za 2 minúty a v 9W lampe 4 - 5 minút. Záverečnou vrstvou je vrchný UV gél a až po vytvrdnutí tohto gélu očistite výpotok.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2021