Návody a inšpirácie

UV gél red wine 5 g


ID1847
Vašu objednávku odošleme hneď zajtra! Máme viac ako 50 kusov
Červeno ružový gél značky Silcare na zdobenie a zafarbenie nechtov. Aplikovať no môžeme pomocou plochého štetca na akrylovú aj gélovú modeláž alebo na... Celý popis
Bežná cena 3.69 €
Ušetríte 46% 1.70 €
Naša cena 1.99 €
Zľava platí do 17.07.2024
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Červeno ružový gél značky Silcare na zdobenie a zafarbenie nechtov. Aplikovať no môžeme pomocou plochého štetca na akrylovú aj gélovú modeláž alebo na nechty, ktoré sú vymodelované polygélom. Má vysokú kryciu schopnosť a sýtu farbu, preto ho postačí naniesť len v dvoch tenkých vrstvách. Tento červeno ružový UV gél môžeme nechať polymerizovať ako v UV lampe, tak aj v Dual lampe. Výpotok, ktorý vzniká pri tvrdnutí neodstraňujeme.
farba červená
výška 2.5 cm
šírka 3 cm
dĺžka 3 cm
štítok Výpredaj

Farba UV gélu 

Červeno ružový UV gél je stredne hustý. Nanášajte ho na vymodelované nechty plochým štetcom v dvoch tenkých vrstvách. Každú vrstvu nechajte vytvrdnúť v UV lampe. Dbajte na to, aby gél pri nanášaní nezatekal. Zatečený gél odstráňte pomocou pomarančového drievka.  Po vytvrdnutí použite vrchnú vrstvu pre vrátenie lesku.

farba uv gelu

Farebný UV gél je stredne hustý a dobre pigmentovaný. Pred použitím ho jemne premiešame pomocou kovového pera. Červený UV gél používame na zdobenie, alebo celoplošné nafarbenie nechtov. Na vopred vymodelované nechty nanesieme farebný UV gél v dvoch tenkých vrstvách. Následne vkladáme každú vrstvu zvlášť do UV lampy na vytvrdnutie. Na záver celé zafixujeme vrchným leskom.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2024