Blog

Tmavo ružový UV gél garnet red 5 g

SILCARE

ID1787
SILCARE
Vašu objednávku odošleme hneď zajtra! Máme posledných 12 kusov
UV gél od Silcare. Sýta tmavoružová farba výborne kryje. Gél tvrdne v UV lampe 2 minúty. Pre lepšiu priľnavosť aplikujte na prírodný necht primer a ako... Celý popis
Naša cena 4.29 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

UV gél od Silcare. Sýta tmavoružová farba výborne kryje. Gél tvrdne v UV lampe 2 minúty. Pre lepšiu priľnavosť aplikujte na prírodný necht primer a ako podklad použite podkladový alebo 1-fázový gél. Neaplikujte farebný gél priamo na prirodzený necht.
farba ružová
výška 2.5 cm
šírka 3 cm
dĺžka 3 cm

Skutočná farba gélu po vytvrdnutí

Tmavší odtieň ružovej. Gél nanášajte na vymodelované nechty. Naneste ho v dvoch alebo troch tenkých vrstvách. Podľa potreby. Každú vrstvu je dôležité nechať poriadne vytvrdnúť v UV lampe. Výpotok neutierajte ale použite záverečnú vrstvu. Tou je číry vrchný UV gél. Vďaka nemu sa budú nechty lesknúť. Jednofarebné nechty si môžete jednoducho ozdobiť. Ozdoby naukladajte do gélu, ktorý ešte nie je vytvrdnutý. Môžete použiť kamienky, glitre, 3D ozdoby alebo rôzne iné, podľa vlastného výberu.

skutocna farba gelu po vytvrdnuti

Farebný gél nanášame počas modelovania, alebo ho aplikujeme už na vymodelovaný necht. Pomocou plochého štetca ho v tenkej vrstve nanesieme, a následne vložíme do UV alebo DUAL lampy na vytvrdnutie. Doba vyschnutia je 30 až 120 sekúnd. Po vytiahnutí z lampy ostáva povrch gélu jemne lepkavý. Tento film počas lakovania nezotierame.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2022